02:10

1403/04/01

سقوط در چاهک آسانسور جان پیرمرد تهرانی را گرف

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از سقوط مرگبار یک پیرمرد ۷۶ ساله به چاهک آسانسور یک ساختمان مسکونی خبر داد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبح رانکوه؛ سید جلال ملکی در گفت‌وگویی در این‌باره گفت: در پی وقوع حادثه سقوط به چاهک آسانسور در ساعت ۱۶:۱۰ عصر روز دوشنبه (۱۵ آذر) به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد و در پی آن ستاد فرماندهی عوامل گروه نجات پنج را به محل حادثه واقع در خیابان قزوین خیابان امین‌الملک اعزام کرد.

ملکی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل حادثه گفت: پس از حضور آتش‌نشانان در محل مشاهده شد که حادثه در یک ساختمان پنج طبقه نوساز مسکونی رخ داده و آسانسور آن میان طبقه اول و دوم متوقف مانده است‌.
او با بیان اینکه مردی ۷۶ ساله به روی کابین این آسانسور رفته بود، ادامه داد: این فرد مشغول کار بوده که ناگهان به دلایل نامشخص از روی کابین آسانسور به انتهای چاهک آسانسور سقوط کرده بود.

سخنگوی آتش نشانی و خدمات ایمنی با اشاره به اقدامات آتش‌نشانان برای نجات این فرد و خارج کردنش گفت: آتش‌نشانان همزمان با ایمن‌سازی محل اقدامات خود برای نجات این پیرمرد را آغاز کرده، اما متاسفانه پس از خارج کردن این فرد از چاهک و بررسی علائم حیاتی از سوی عوامل اورژانس مشخص شد که وی جان خود را از دست داده است.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران اضافه کرد : آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی، محل را به عوامل انتظامی تحویل داده و به عملیات خود خاتمه دادند./ایسنا

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *