22:16

1402/09/13

برگزاری جلسه هم اندیشی شورای اسلامی شهر رانکوه /تصاویر

اختصاصی/ جلسه عادی شماره 76 در ساعت 9 صبح امروز چهاردهم شهریورماه با حضور میهمان ویژه جناب دکتر عباسی نماینده محترم شهرستانهای املش و رودسر در مجلس شورای اسلامی و مهندس رشیدی نژاد شهردارو اعضای شورای اسلامی شهر رانکوه برگزار گردید.

 

 

 

 

به گزارش خبرنگار صبح رانکوه این جلسه با قرائت آیاتی از کلام الله مجید و ذکر صلوات بر محمد(ص)و خاندان پاک و مطهر ایشان آغاز گردید.

در ابتدای این جلسه با خیرمقدم  خدمت جناب آقای دکتر عباسی  نماینده محترم شهرستانهای املش و رودسر و اعضای محترم شورای اسلامی و شهرداراین شهر توسط آقای طاهری آغاز گردید.و در ادامه شرحی کوتاه از اقدامات صورت گرفته شهرداری عنوان و ازنماینده محترم بخاطر کارهای عمرانی که در این شهر صورت پذیرفته،تقاضای مساعدت وکمک مالی نمودند و یکی از مشکلات این شهرداری را عدم وجود ادارات در این شهرعنوان کرده که شهروندان برای انجام کوچکترین کار باید به شهرستان مراجعه نموده که خود با مشکلاتی همراه می باشد.

در ادامه هریک از اعضای محترم این شورا به بیان مشکلات دیگری از این شهر از جمله تغییر کاربریها و اصلاح نقشه جامع-تفضیلی ،تخصیص اعتبار جهت تکمیل پروژه پل ورودی ،بلوار امام رضا(ع)و شبانه روزی نمودن درمانگاه شهر،مستقر شدن اتاق اصناف در شهر،سند دار شدن املاک و اراضی شهر نظراتی را ارائه نمودند.

مهندس رشیدی نژاد شهردار جوان و پر تلاش این شهر نیز ضمن خیر مقدم و عرض سلام و ادب به حاضرین در این جلسه در ادامه بحث به بیان کاستی های این شهر اشاره نمودند.از جمله ،عدم برداشت مصالح رودخانه ای برای ساماندهی معابر و کوچه های شهری از خواسته های ایشان بود که عنوان نمودند.ایشان از احداث اولین فرهنگسرای شهرستان در این شهر خبر دادند و درخواست اعتبارات از ردیف ماده 180واز ماده 39 تبصره 2 ارزش افزوده افزایش اعتبار برای شهرداری رانکوه را خواستار گردید.

در ادامه این جلسه جناب دکترعباسی نماینده محترم شهرستانهای املش و رودسرایراد سخن نموده و از راهکارها و برنامه ها برای آبادانی و پیشرفت هرچه بیشتر شهر سخن گفتند و قول همکاری و مساعدت همه جانبه برای رشد و پیشرفت شهر را به این اعضاء دادند.در پایان این جلسه اعضای شورای اسلامی و شهردار بهمراه نماینده محترم جناب دکتر عباسی از پروژه در دست ساخت فرهنگسرای شهر بازدید نمودند.

 

 

 

 

 

 

رانکوه           7

رانکوه           6

رانکوه           5

رانکوه           4

رانکوه           2

رانکوه           3

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *