21:15

1402/12/11

اعزام فرهنگیان شاغل و بازنشسته شهرستان املش به سفر زیارتی

اختصاصی /  مدیردفتر خدمات زیارتی املش گفت: فرهنگیان شاغل و بازنشسته شهرستان املش به سفر زیارتی عتبات عالیات اعزام می شوند.

 
مرتضی تشکری در گفتگو با خبرنگار صبح  رانکوه اظهار داشت : فرهنگیان شاغل و بازنشسته اداره آموزش و پرورش املش را به همراه خانواده های محترم شان بیست و یکم شهریور به ظرفیت یک اتوبوس به سفر زیارتی عتبات عالیات اعزام نماید.
وی افزود: هزینه سفر هر نفر در مجموع یک میلیون صد هزار تومان برآورد شده که به صورت پنج قسط هر ماه 220 هزار تومان از حقوق کارمند اعم از شاغل یا بازنشسته از طریق سیستم اداری از ماه های شهریور، مهر، آبان، آذر و دی کسر می شود.
تشکری تصریح کرد: این مرحله از سفر زیارتی با هماهنگی و موافقت کتبی جناب آقای بهرام صفری مدیر آموزش و پرورش شهرستان املش، با این شرایط ویژه به پاس زحمات فرهنگیان املشی در پایان تعطیلات تابستانی امسال برنامه ریزی شده است.
مدیر دفتر زیارتی محراب عرشیان املش بیان داشت: هریک از فرهنگیان شاغل و بازنشسته اداره آموزش و پرورش شهرستان املش می توانند برای ثبت نام اولیه به دفتر خدمات زیارتی محراب عرشیان این شهرستان واقع در املش، میدان امام حسین(ع)، جنب تعاونی روستایی، ابتدای کوچه شهید خیری مراجعه نمایند.

شماره تماس: 09124526178 – 09191983645 – 01342730520

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *