05:06

1402/01/10

در نظام اسلامی باید با مدیران دولتی دریافت کننده حقوق نجومی به ناحق و غیرقانونی، برخورد جدی شود.

امام جمعه  شهرستان رودسر گفت: در نظام اسلامی باید با مدیران دولتی دریافت کننده حقوق نجومی به ناحق و غیرقانونی، برخورد جدی شود.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبح رانکوه،  حجةالاسلام والمسلمین دستجردی در مراسم معنوی یادواره 9 شهید روستاهای کهنه گویه سفلی و علیا و بهشت آباد که عصر امروز در مسجد بقعه متبرکه سیده کلثوم بهشت آباد بخش رانکوه املش برگزار شد؛ اظهار داشت: در جامعه اسلامی که این همه شهید تقدیم آن شده انتظار آن نیست که عده ای از مدیران دولتی برای خویش حقوق و مزایای آن چنانی قائل شوند.

 

امام جمعه رودسر به فرمایشی از آقا امام علی(ع) استناد کرد و گفت: هرکس با ندای حق و دوست بیدار نشود و برنخیزد مطمئناً با لگدمال دشمن بیدار خواهد شد و هرکس در مسیر شهدا قدم بردارد و استقامت کند و ثابت قدم باشد پیروزی از آن اوست.

 

امام جمعه رودسر گفت: در جامعه اسلامی عده ای برای حفظ و بقاء دین و ارزش های اسلامی در جامعه خویش را فدا می کنند و شهدا همین کار را کردند و امروز وظیفه ی همه ی ماست که در این راه مسیر شهدا را بپیمائیم و شهدا راه و رسم درست زیستن را همراه با سعادتمند شدن را به ما آموختند.

 

امام جمعه رودسر گفت: شهدا آگاهانه و عاشقانه در مسیری حرکت کردند که امروز رزمندگان ما در کشورهای اسلامی منطقه دنباله راه شهدا را می پیمایند و مدافع حرم شدند تا دین و ارزش های دینی در جامعه اسلامی پابرجا بماند.

 

امام جمعه رودسر با انتقاد از بعضی از جریانات سیاسی که در شعار دم از ولایت می زنند ولی در عمل برخلاف شعارهایشان عمل می کنند گفت: عده ای امروز در قالب یک جریان سیاسی آمده اند که با شعار عوام فریبانه ولایت فقیه را از ما بگیرند که نیاز است از بصیرت بالایی برخوردار باشیم.

 

امام جمعه رودسر گفت: ملت ما چون ولایت فقیه دارد سربلند مانده است وگرنه کشورهایی هم هستند که قوای مختلف دارند ولی مشکلات اساسی دارند و روزی همه ی دنیا جمع شدند که ایران را زمین بزنند ولی ایران در حال رشد و پیشرفت روزافزون است و همه ی آنان در حال زمین خوردن هستند.

 

در این مراسم امام جمعه املش و اقشار مختلف مردم حضور داشتند.

.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *