صبح رانکوه: سال قبل حضور الهام عرب مدل و پوزر عروس در برنامه تلویزیونی “ماه عسل” با اجرای احسان علیخانی حواشی بسیاری را موجب شد.   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبح رانکوه،  به نقل از سینما ژورنال، طی روزهای قبل او در نشست خبری دادستانی حاضر شد و به افشای بخشی از پشت پرده […]

صبح رانکوه: سال قبل حضور الهام عرب مدل و پوزر عروس در برنامه تلویزیونی “ماه عسل” با اجرای احسان علیخانی حواشی بسیاری را موجب شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبح رانکوه،  به نقل از سینما ژورنال، طی روزهای قبل او در نشست خبری دادستانی حاضر شد و به افشای بخشی از پشت پرده جذب مدل پرداخت.

به تازگی خبرگزاری “فارس” خبر داده که این مدل دستگیر شده است و باید پاسخگوی رفتار خود باشد.

طی روزهای اخیر ۱۷۰ نفر از اداره‌کنندگان صفحات مدلینگ شامل ۵۸ مدل، ۵۱ مدیر مزون و طراح لباس، ۵۹ عکاس و آرایشگر و دو مؤسسه فعال در عرصه مد شناسایی شده‌اند و برای ۲۹ نفر از مدیران اصلی و مرتبطین صفحه های مدلینگ در شبکه‌های اجتماعی «پرونده قضایی» تشکیل شده که منجر به بازداشت ۸ نفر، احضار بقیه افراد و پلمب اماکن مرتبط با جرایم آنان شده است.

پشیمانی از مدل شدن

در نشست رسانه ای دادستان عمومی و انقلاب تهران در راستای افشای پروژه مدلینگ، الهام عرب به عنوان یک داوطلب پشیمان شده مدلینگ حضور داشت.

وی در این نشست طی اظهاراتی به ماجرای جذب خود به این فعالیت اشاره کرد و به کسانی که علاقه دارند که وارد این فعالیت شوند تأکید کرد که به تبعات ناشی از این فعالیت بیشتر فکر کنند چرا که ورود به این شبکه ها شاید به دست خود شخص باشد اما خارج شدن از آن اینگونه نیست.

عرب در این نشست حقوق ماهیانه خود بابت مدلینگ را حدود ده میلیون تومان بیان کرد و دلیل اصلی خود برای حضور در این وادی را دیده شدن بیان کرد.

31

الهام عرب در “ماه عسل”

32

الهام عرب در نشست دادستانی