• امروز : سه شنبه - ۱۶ آذر - ۱۴۰۰
  • برابر با : 3 - جماد أول - 1443
  • برابر با : Tuesday - 7 December - 2021
1

هفته اول لیگ برتر فوتبال ساحلی/ “خزر رودسر” میزبان کوثر اردکان یزد/ پوستر

  • کد خبر : 32819
  • ۱۸ فروردین ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۸
هفته اول لیگ برتر فوتبال ساحلی/ “خزر رودسر” میزبان کوثر اردکان یزد/ پوستر

اختصاصی/ تیم فوتبال ساحلی خزر رودسر در فصل جدید لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور روز پنجشنبه به مصاف کوثر اردکان یزد می رود .   به گزارش خبرنگارصبح رانکوه از رودسر، تیم فوتبال ساحلی “خزر رودسر” در فصل جدید لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور، در اولین دیدار خود در چهارچوب این رقابتها میزبان “کوثر اردکان […]

اختصاصی/ تیم فوتبال ساحلی خزر رودسر در فصل جدید لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور روز پنجشنبه به مصاف کوثر اردکان یزد می رود .

 

به گزارش خبرنگارصبح رانکوه از رودسر، تیم فوتبال ساحلی “خزر رودسر” در فصل جدید لیگ برتر فوتبال ساحلی کشور، در اولین دیدار خود در چهارچوب این رقابتها میزبان “کوثر اردکان یزد خواهد بود .

این دیدار فردا (پنجشنبه) از ساعت ۱۶:۳۰ در زمین ورزشی شهرداری رودسر برگزار خواهد شد.هواداران فوتبال رودسر با حضور خود در این دیدار می توانند به تیم محبوب ساحلی شهرشان، در راه پیروزی و قهرمانی کمک نمایند .

بر اساس این گزارش ، برنامه بازیهای خزر رودسر هفته اول تا پنجم لیگ برتر فوتبال ساحلی فصل ۹۶-۹۵ اعلام شد.
هفته اول: پنجشنبه ۱۹ فروردین – ساعت ۱۶:۳۰
شهرداری تبریز – موج گناوه – تختی تیران
پارس جنوبی – ملوان بندرگز – پارک ساحلی بوشهر
یاران مبارکه – پدیده کاسپین – شهدا قهنویه اصفهان
مقاومت گلساپوش یزد – شهید جهان نژادیان آبادان – سلمان محمودآباد یزد
لسمان مروارید – قوی سپید انزلی – منطقه آزاد انزلی
خزر رودسر – کوثر اردکان – شهرداری رودسر گیلان

بنر خزر و اردکان یزد

هفته دوم: سه شنبه ۲۴ فروردین – ساعت ۱۷
ملوان بندرگز – تاک تیران – امام رضا (ع) بندرگز
موج گناوه – یاران مبارکه – شهدا گناوه
شهید جهان نژادیان – پارس جنوبی – نفت آبادان
پدیده کاسپین – لسمان مروارید – داراب ساری
کوثر اردکان – مقاومت گلساپوش یزد – آزادی اردکان
قوی سپید انزلی – خزر رودسر – منطقه آزاد انزلی
هفته سوم: دوشنبه ۳۰ فروردین – ساعت ۱۷
یاران مبارکه – شهرداری تبریز – شهدا قهنویه مبارکه
تاک تیران – شهید جهان نژادیان – تختی تیران
لسمان مروارید – موج گناوه – منطقه آزاد انزلی
پارس جنوبی – کوثر اردکان – پارک ساحلی بوشهر
خزر رودسر – پدیده کاسپین – شهرداری رودسر
مقاومت گلساپوش – قوی سپید انزلی – سلمان محمودآباد یزد
هفته چهارم: شنبه ۴ اردیبهشت – ساعت ۱۷
شهید جهان نژادیان – ملوان بندرگز – نفت آبادان
شهرداری تبریز – لسمان مروارید – تختی تیران
کوثر اردکان – تاک تیران – آزادی اردکان
موج گناوه – خزر رودسر – شهدا گناوه
قوی سپیدانزلی – پارس جنوبی – منطقه آزاد انزلی
پدیده کاسپین – مقاومت گلساپوش – داراب ساری
هفته پنجم: دوشنبه ۱۳ اردیبهشت – ساعت ۱۷
لسمان مروارید – یاران مبارکه – منطقه آزاد انزلی
ملوان بندرگز – کوثر اردکان – امام رضا (ع) بندرگز
خزر رودسر – شهرداری تبریز – شهرداری رودسر
تاک تیران – قوی سپید انزلی – تختی تیران
مقاومت گلساپوش – موج گناوه – سلمان محمودآباد یزد
پارس جنوبی – پدیده کاسپین – پارک ساحلی بوشهر

 

لینک کوتاه : https://rankoohnews.ir/?p=32819

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 0در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : ۰
قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.