21:39

1403/03/09

31 تیرماه ، آخرین فرصت بخشودگی جرائم بیمه ای برای کارفرمایان

سید محمد علی موسوی در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز با تبریک 25 تیرماه روز تامین اجتماعی از پرداخت مابه تفاوت فروردین ماه در آینده نزدیک خبر داده و اذعان داشت : در سالهای گذشته اعمال افزایش سالانه مستمری ها بعضاً پس از سه یا چهارماه از سال عملیاتی میگردید ولی به همت مدیران ارشد سازمان ، علیرغم تمامی تنگناهای منابع بمنظور کمک به معیشت مخاطبین علاوه بر رشد قابل ملاحظه در دریافتی بازنشستگان ارجمند ، این ارقام از همان فروردین ماه لحاظ و در دستور کار قرار گرفت .

وی در بخش دیگری از این گفتگو اظهار داشت استفاده از 9 ماه مرخصی ایام بارداری و پرداخت غرامت دستمزد مربوطه به مشمولین در حال اجراست .

موسوی همچنین با اشاره به افزایش کمک های حانبی مسکن و خواربار بازنشستگان و اعمال آن در میزان مستمری ها ، افزود : مرحله اول سهمیه وام های قرض الحسنه این قشر ابلاغ گردیده و از طریق کانون ها در هفته های آتی اجرایی میگردد .

رئیس تامین اجتماعی شعبه املش در ادامه با بیان برخی تمهیدات اتخاذ شده برای کمک به  تمام کارفرمایان ، از طرح بخشودگی جرائم بعنوان یک اقدام ارزشمند یاد نموده و اذعان داشت : پایان تیرماه آخرین فرصت استفاده کارفرمایان از این بستر برای تعیین تکلیف دیون و برخورداری میباشد .

انتهای پیام/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *