«غیر ممکن» عنوان آخرین اثر منتشر شده از مرتضی پاشایی است که به انتشار رسیده است.   گروه چندرسانه ای صبح رانکوه:  ملودی «غیر ممکن» مانند سایر آثار پاشایی، ساخته‌ خود اوست، ترانه اثر را «مهرزاد امیرخانی» سروده و «انوشیروان تربتی» که تنظیم‌کنندگی و رهبری ارکستر مرتضی پاشایی را بر عهده داشت، این قطعه را […]

«غیر ممکن» عنوان آخرین اثر منتشر شده از مرتضی پاشایی است که به انتشار رسیده است.

 

گروه چندرسانه ای صبح رانکوه:  ملودی «غیر ممکن» مانند سایر آثار پاشایی، ساخته‌ خود اوست، ترانه اثر را «مهرزاد امیرخانی» سروده و «انوشیروان تربتی» که تنظیم‌کنندگی و رهبری ارکستر مرتضی پاشایی را بر عهده داشت، این قطعه را تنظیم کرده است. «محمد فلاحی» میکس و مسترینگ این قطعه را بر عهده داشته و آرش صمیمی (فلوت عربی)، هومن غفاری (درامز پروگرمینگ)، انوشیروان تربتی (پیانو)، فرشید ادهمی (گیتار)، کسری خدیور (ویولن) و امیل عباسی‌مهر (گیتار بیس) نوازندگان این اثر بوده‌اند.

به گزارش موسیقی ما ، «مصطفی پاشایی»، برادر زنده‌یاد مرتضی پاشایی که تهیه‌کنندگی این قطعه را بر عهده داشته است اظهار داشت: «غیر ممکن» یکی دیگر از قطعات زیبای مرتضی است که قرار بود در نخستین سالگرد پروازش آن را منتشر کنیم که با توجه به حضور چند نوازنده در کار و به دلیل طولانی شدن روند تولید، این امر با تأخیر مواجه شد و اکنون آن را تقدیم هواداران مرتضای عزیز می‌کنیم و امیدواریم موجب رضایت آنها شود.

 

دانلود قطعه «غیر ممکن» با صدا و ملودی «مرتضی پاشایی»