رییس کمیته امداد شهرستان املش گفت: در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا و انجام اقدامات پیشگیرانه،120 میلیون تومان در قالب توزیع بسته های بهداشتی وشوینده همراه با محلول ضدعفدنی کننده و بسته های معیشتی به مددجویان تحت حمایت این نهاد در شهرستان پرداخت شد.

حسین ملکی در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز اظهار داشت: کمیته امداد شهرستان املش همواره تلاش نموده است تا جهت پیشگیری از بیماری کرونا وحفظ سلامت خانواده های نیازمند اقدامات ارزشمندی را ارائه نماید.

وی  با بیان اینکه برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا درشهرستان املش وحفظ سلامت خانواده های نیازمند توانستیم گندزدایی محیط اداری به طور مرتب را درچندین مرحله انجام دادیم.

ملکی تصریح کرد :کمیته امداد شهرستان املش همواره سعی کرده است دراین شرایط بحرانی اقداماتی از قبیل؛توزیع برشورهای تبلیغاتی مبنی بررعایت بهداشت فردی به مددجویان-آموزش مددجویان جهت رعایت بهداشت فردی وعدم خروج از منزل-نصب پوستر وبنر در محیط اداره وسطح شهرستان املش و بخش رانکوه-توزیع ۱۵۰بسته بهداشتی وشوینده همراه با محلول ضدعفدنی کننده به منازل مددجویان به ارزش ۷۵۰۰۰۰۰تومان-کمک درقالب بسته های معیشتی برای ۵۶۰خانوار به ارزش ۱۱۲۰۰۰/۰۰۰تومان برای هرکدام ۲۰۰/۰۰۰تومان-تب سنجی تعداد زیادی از مددجویان را انجام دهد.

رئیس کمیته امداد املش در پایان ضمن تبریک سال نو و آرزوی سلامتی برای همه مردم ایران خاطرنشان کرد:درایام نوروز همکاران به صورت کشیک در اداره حضور دارند و پیگیر مشکلات مددجویان می باشند.

انتهای پیام/