رییس آموزش وپرورش شهرستان املش در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه املش گفت: ۱۰۰ واحد آموزشی این شهرستان برای آغاز سال تحصصیلی جدید و پذیرایی از دانش آموزان آماده سازی شده است       به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، احمد پور به مناسبت بازگشایی مدارس و آغاز سال جدید تحصیل در خطبه […]

رییس آموزش وپرورش شهرستان املش در سخنان پیش از خطبه های نماز جمعه املش گفت: ۱۰۰ واحد آموزشی این شهرستان برای آغاز سال تحصصیلی جدید و پذیرایی از دانش آموزان آماده سازی شده است

 

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، احمد پور به مناسبت بازگشایی مدارس و آغاز سال جدید تحصیل در خطبه های نماز عبادی و سیاسی جمعه املش با اشاره به تقارن هفته دفاع مقدس وبازگشایی مدارس و ایام سوگواری سرور سالار شهیدان حضرت ابا عبد الله الحسین(ع) گفت : این تقارن ها حامل این پیام است که تخصص  وتعهد باید در کنار هم باشد به همین مناسبت یاد وخاطره ۳۶ شهید دانش آموز و ۶ معلم شهید شهرستان املش را گرامی میداریم.

 

 

وی افزود:  اکنون وظیفه ما هستش با اندیشه و تفکر خودمان به میدان نبرد و مقابله با دشمنانی برویم که با جنگ سرد و رسانه ای قصد تخریب و از بین بردن نظام اسلامی را دارند.

 

 

احمد پوردر ادامه بیان داشت: آموزش و پرورش شهرستان املش با ۶۰۰ نیروی شاغل اداری و آموزشی برای پذیرش ۵۴۰۰ دانش آموزآماده بازگشایی مدارس هستند.

 

رییس آموزش و پرورش شهرستان املش اظهار داشت: در تابستان امسال علاوه بر دایر کردن ۱۰۰ واحد آموزشی ۳۶۴کلاس درس نیز آماده کردیم که این ها  از جمله اقداماتی هستند که برای سال جدید تحصیلی انجام داده است

 

وی افزود: همچنین پروژه مقاوم سازی ۲ آموزشگاه امام موسی صدر و پروین اعتصامی که نزدیک به ۳ سال متوقف مانده بود با پیگیری به عمل آمده برای مهرماه آماده بهره برداری هستند که یکی از این آموزشگاه ها در هفته دولت  افتتاح گردیدو دیگری در هفته بعد ان شاء الله به بهره برداری خواهد رسید.

 

احمد پوردر پایان بیان داشت: گر بخواهیم پیشرفت کنیم و در دنیا امروز حرفی برای گفتن داشته باشیم باید آموزش وپرورش را به عنوان اصلی ترین نهاد تفکر و شکل گیری اندیشه ها اهمیت دهیم. چرا که نقش آموزش و پرورش در انتقال فرهنگ و جامع پذیری و اخلاق مداری دانش آموزان برای بر عهده داری مسئولیت های سیاسی واجتماعی و فرهنگی نقش بسیار مهمی است.:

عکس و خبر: حسن اسلامی