امام جمعه شهرستان املش گفت:  اف تی ای اف باز خیانت دیگریست برای نظام  و ما هیچ ضمانتی نمیتوانیم از آمریکا بگیریم.     به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ حجت الاسلام والمسلمین صفری در خطبه های نماز جمعه  این هفته اظهار داشت: چطور ممکن است ارزش پول یک کشور جنگ زده ای مثل عراق […]

امام جمعه شهرستان املش گفت:  اف تی ای اف باز خیانت دیگریست برای نظام  و ما هیچ ضمانتی نمیتوانیم از آمریکا بگیریم.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ حجت الاسلام والمسلمین صفری در خطبه های نماز جمعه  این هفته اظهار داشت: چطور ممکن است ارزش پول یک کشور جنگ زده ای مثل عراق و سوریه که یک وجب آسفالت درست حسابی ندارد ، ارزش پولی آن کشور ها از کشور ما بالاتر باشد؟

 

وی افزود: وی ارزش پول کشور ما ریشه در عدم مدیریت مسئولین ما دارد که این بزرگترین خیانت به مردم است.

 

صفری تصریح کرد:  مسئولین ما بدانند حق اشتباه کردن ندارند ؛چرا که ما برای انقلاب مان هزینه داده ایم هرگز کشورهایی چون عراق و سوریه و یمن به ندازه ما هزینه نداده اند.

 

امام جمعه املش بیان داشت:  شاید عده ای به آمریکا اعتماد داشته باشند و با آمریکا بخواهند کنار بیایند ولی چگونه؟ معامله کردن با آمریکا یعنی معامله سر عقاید و اعتقادات ، معامله سر خدا و سر منافع ملی هیچ عقلی و هیچ انسانی آزاده ای این را می پذیرد؟؟

صفری در ادامه اظهار داشت: بزرگترین کاری را که می توانستیم  برای اعتمادسازی آمریکا و دستیاران آمریکا را انجام دهیم مسئله برجام بود.
خیلی از چیز ها را ما تعطیل کردیم و تضمین دادیم اما تضمین نگرفتیم، ولی آمریکا در جواب چه کرد؟؟؟

وی افزود: امروزه همین ماجرای اف تی ای اف برای چندومین بار اعلام می کنیم که این هم یک خیانت بزرگیست برای نظام مقدس ما؛ وما هیچ ضمانتی نمی توانیم از آمریکا بگیریم؛ چون رهبر این طرح خود آمریکا و در دست خزانه داری خود کشور آمریکاست.

عکس و خبر :  حسن اسلامی(روابط عمومی دفتر امام جمعه شهرستان املش)