06:27

1403/01/31

صدا و سیما منتشر کرد:

۱۰ نماینده گیلانی، خودرو دریافت نکردند

خبرگزاری صدا و سیما فهرست اسامی نمایندگان گیلانی را که به صراحت اعلام کرده اند خارج از نوبت، خودرو دریافت نکرده اند منتشر کرد.

درپی «درخواست شفافیت» تعدادی از نمایندگان مجلس، خبرگزاری صدا و سیما فهرست اسامی نمایندگانی را که به صراحت اعلام کرده اند خارج از نوبت خودرو دریافت نکرده اند منتشر کرد.

تاکنون ۱۰ نفر از نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی به صورت شفاف و روشن هرگونه دریافت خودرو خارج از نوبت از خودروسازان را تکذیب کرده اند.
این تکذیب‌ها در پی آن اعلام‌شد که خبرنگاران صدا و سیما در ده روز گذشته تلاش کردند در تماس تلفنی یا پیامکی با تک تک نمایندگان مجلس از آن‌ها بپرسند که آیا در دوره نمایندگی از خودروسازان خارج از نوبت خودرو دریافت کرده اند و آیا اعضای خانواده، دوستان و آشنایان را به صورت خارج از نوبت به خودروسازان معرفی کرده‌اند یا نه؟
این دو سوال را خبرنگاران در پی ادعای یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر تحویل تعدادی دستگاه خودروی شاسی بلند به نمایندگان در جریان استیضاح سال گذشته وزیر صنعت، معدن و تجارت، از نمایندگان مجلس پرسیدند.

تعدادی از نمایندگان مجلس هم علیرغم پاسخ دادن به تماس خبرنگاران‏ حاضر به پاسخ دادن به سوالات آن‌ها نشدند.
فهرست اسامی ۱۰ نماینده‌ای که به صورت شفاف و صریح هرگونه دریافت خودرو، خارج از نوبت از خودروسازان را تکذیب کرده اند، به این شرح است، به محض افزایش تعداد اسامی این فهرست، اسامی اضافه شده به انتهای لیست افزوده خواهد شد.
محمدرضا احمدی (رشت)
خلیل بهروزی فر (فومن)
سید کاظم دلخوش (صومعه سرا)
احمد دنیامالی (بندرانزلی)
رسول فرخی میکال (لاهیجان)
جبار کوچکی نژاد (رشت)
مهرداد گودرزوند چگینی (رودبار)
حسن محمدیاری (تالش)
غلامرضا مرحبا (آستارا)
ابراهیم نجفی (آستانه اشرفیه)

محمد صفری ( رودسر و املش)

سید علی آقازاده (رشت و خمام )

منبع: صدا و سیما

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *