طی حکمی از سوی نادر جهان آرای، «بهرام صفری» به سرپرستی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک رشت منصوب و از زحمات «حسین قدیمی آزاد» در مدت تصدی این سمت تقدیر شد.     به گزارش رانکوه نیوز به؛ طی حکمی از سوی نادر جهان آرای مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان، «بهرام صفری» به […]

طی حکمی از سوی نادر جهان آرای، «بهرام صفری» به سرپرستی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک رشت منصوب و از زحمات «حسین قدیمی آزاد» در مدت تصدی این سمت تقدیر شد.

 

 

به گزارش رانکوه نیوز به؛ طی حکمی از سوی نادر جهان آرای مدیرکل آموزش و پرورش استان گیلان، «بهرام صفری» به سرپرستی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک رشت منصوب و از زحمات «حسین قدیمی آزاد» در مدت تصدی این سمت تقدیر شد.

 

 

در حکم انتصاب «صفری» با اشاره به سوابق آموزشی، مدیریتی و اجرایی ایشان، بر تلاش جهت توفیق بیشتر مجموعه آموزش و پرورش ناحیه یک رشت به منظور دستیابی به اهداف تعلیم و تربیت در راستای سیاست های نظام جمهوری اسلامی ایران و دولت تدبیر و امید تأکید شده است.

 

 

«بهرام صفری» متولد سال ۱۳۵۵ در شهرستان املش، دانشجوی مقطع دکتری زبان شناسی و دارای ۲۵ سال سابقه فعالیت در آموزش و پرورش می باشد. از جمله سوابق اجرایی و مدیریتی وی مدیریت آموزش و پرورش شهرستان های املش و رودسر می باشد.

 

 

وی هم اکنون مسئولیت ریاست اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی استان گیلان را بر عهده دارد.