19:53

1403/01/27

یکی از رسالتهای شورای فرهنگ عمومی ، حرکت در مسیر تبلیغ اسلام ناب محمدی (ص) است

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی املش همزمان با ١٤ آبان روز فرهنگ عمومی گفت : یکی از رسالتهای شورای فرهنگ عمومی ، حرکت در مسیر تبلیغ اسلام ناب محمدی (ص) است.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ، سیدعباس موسوی رییس این اداره بمناسبت ١٤ آبان روز فرهنگ عمومی گفت : یکی از رسالتهای شورای فرهنگ عمومی این شهرستان ، حرکت در مسیر تبلیغ اسلام ناب محمدی (ص) بوده که باید با اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی حرکت نماید.

وی ادامه داد : از آنجا که شورای فرهنگ عمومی در شهرستان ها ، متولی سیاستگذاری کلان در حوزه های فرهنگی آن شهر بوده و مصوبات آن حکم مصوبات شورای عالی انقلاب فرهنگی را دارد ، بنابراین یکی از مهمترین اهداف این شورا ، پرداختن به مشکلات و برنامه ریزی در حوزه شهری برای انجام برنامه های تاثیرگذار می باشد.

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی املش امیدوار شد ، با هم اندیشی و تبادل نظر و استفاده از تمام ظرفیت شهرستان ، بتوانیم در ارتقاء سطح فرهنگ عمومی مردم گام برداریم.

موسوی در پایان اذعان داشت : از ابتدای سال ٩٦ ، دو جلسه شورای فرهنگ عمومی در محل دفتر امام جمعه و رییس شورای فرهنگ عمومی شهرستان املش با موضوعات انتخابات – ماه رمضان – آسیب های اجتماعی از جمله اعتیاد ، طلاق و موارد دیگر برگزار و ده ها مصوبه به تصویب اعضاء ستاد رسیده است

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *