رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان املش گفت:یکی از آثار ورزش قهرمانی ایجاد هیجان و نشاط درجامعه است     به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز،اسدالله عبدالله تابار در جلسه تجلیل از تیم فوتبال کشاورز املش با آرزوی قبولی طاعات وعبادات همه حاضرین وتبریک ماه مبارک رمضان خاطرنشان کرد:یکی از آثار ورزش قهرمانی ایجاد هیجان و […]

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان املش گفت:یکی از آثار ورزش قهرمانی ایجاد هیجان و نشاط درجامعه است

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز،اسدالله عبدالله تابار در جلسه تجلیل از تیم فوتبال کشاورز املش با آرزوی قبولی طاعات وعبادات همه حاضرین وتبریک ماه مبارک رمضان خاطرنشان کرد:یکی از آثار ورزش قهرمانی ایجاد هیجان و نشاط درجامعه است و بدست آوردن آن به هرقیمتی فایده ندارد.

 

وی افزود: ورزش همگانی و قهرمانی به خاطر هیجان ونشاطی که دارد برای خانواده،اطرافیان و کشور مفید است و مقوله ضروری و اساسی است که برای قهرمانی نباید دست به هرکاری زد.

 

تابار درادامه ازمدیریت ، مربیان و بازیکنان تیم فوتبال کشاورز املش که اخلاق مسابقات را رعایت کردند و بازی را به نتایج مطلوب رساندند تقدیر تشکر ویژه نمود.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان املش با بیان اینکه بدلیل وضعیت اقتصادی ضعیفی که در شهرستان وجود دارد وتا ۳سال قبل هیچگونه باشگاه فوتبالی در این شهرستان وجود نداشت گفت:از مدیریت تیم فوتبال کشاورز که توانستند در وضعیت بد اقتصادی نوجوانان ورزشی املش را از لحاظ مادی ومعنوی و حضور فیزیکی کمک کردند تشکر می نمایم.

 

وی خطاب به نوجوانان حاضر در جلسه خاطرنشان کرد: الان بهترین دوره زندگی شما نوجوانان است و باید از این فرصت استفاده کنید وورزش را بعنوان یک هدف مانند درس خواندن دنبال کنید و برای رشد وتعالی ورزش تلاش و کوشش مضاعف نمایید.

 

رئیس اداره ورزش و جوانان املش افزود:در فوتبال باید مالکیت حفظ توب را بلد باشیدتا کارگروهی بخوبی ایفای نقش کند.

 

وی در پایان با اشاره به اینکه فرهنگ تمرین کردن باید در شما نهادینه شود افزود:انشاا…شاهد حضور شما در لیگ برتراستان وکشور با درنظر گرفتن اخلاق و رفتار پهلوانی در رقابت ها باشیم.