نشست بررسی مشکلات اصناف شهرستان رودسر برگزار شد     به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، حسین اسمعیل پور فرماندار شهرستان رودسر عصر امروز در نشست بررسی مشکلات اصناف این شهرستان که با حضور روسای اتحادیه های صنفی برگزار شد گفت : اصناف همواره نقش موثری در پیشبرد اهداف شهرستان داشته و همیشه در همه امور […]

نشست بررسی مشکلات اصناف شهرستان رودسر برگزار شد

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، حسین اسمعیل پور فرماندار شهرستان رودسر عصر امروز در نشست بررسی مشکلات اصناف این شهرستان که با حضور روسای اتحادیه های صنفی برگزار شد گفت : اصناف همواره نقش موثری در پیشبرد اهداف شهرستان داشته و همیشه در همه امور مهم پیشقدم می باشند .
وی خاطر نشان کرد : حفظ امنیت و ثبات بازار و تعامل با سازمانها و نهادها در راستای تحقق اهداف نظام از سیاست های مالی است که فرمانداری دنبال می کند .
اسمعیل پور در ادامه به فعالیت فروشگاههای زنجیره ای در سطح شهرستان اشاره کرد و افزود : فروشگاههای زنجیره ای اگر بخواهند خارج از ضوابط و نظام بازار فعالیت کنند نه تنها کمکی به توسعه شبکه اقتصادی نمی کنند بلکه آن را مختل می سازند .
نماینده عالی دولت در شهرستان رودسر بر بردن رونق تولید به سمت اصناف تاکید و تصریح کرد: باید از ظرفیت اصناف در بخش تولید استفاده نمود تا شاهد رونق در بازار باشیم.
فرماندار شهرستان رودسر در ادامه بر ضرورت معرفی محصولات کشاورزی و تولیدی شهرستان در سطح کشور تاکید کرد و گفت : با توجه به اقتصاد منطقه ، ایجاد صنایع بسته بندی و فرآوری محصولات کشاورزی و تولیدی نقش بسیار موثری در معرفی و برند سازی این محصولات در سطح کشور ایفا می کند که در این راه بازار می تواند حضور فعالی داشته باشد .
وی از روسای اتحادیه های صنفی خواست تا با ارائه طرح و برنامه های پیشنهادی راهکارهای کمک به بازار را ارائه نمایند .