مدرسه سه کلاسه ۱۵ خردادکه توسط خیر محترم خانم دکتر زمانی احداث شده بوددر روستای آسیاب سران بخش رانکوه با حضور مسئولین ارشد استانی و شهرستانی افتتاح گردید.     به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، ابتدا احمد پور مدیر آموزش و پرورش ضمن خیر مقدم و تبریک آغاز ولایت امام زمان (عج) اظهار داشت نقش […]

مدرسه سه کلاسه ۱۵ خردادکه توسط خیر محترم خانم دکتر زمانی احداث شده بوددر روستای آسیاب سران بخش رانکوه با حضور مسئولین ارشد استانی و شهرستانی افتتاح گردید.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، ابتدا احمد پور مدیر آموزش و پرورش ضمن خیر مقدم و تبریک آغاز ولایت امام زمان (عج) اظهار داشت نقش خیران مدرسه ساز در توسعه فضا‌های آموزشی بسیار پررنگ است و این امر به دانش آموزان برای فراگیری بهتر آموزه‌ها کمک می‌کند.

 

 

سرپرست فرمانداری املش نیزبا بیان اینکه دانش آموزان آینده سازان کشور هستند و پرورش و تعالی آنان باید مورد توجه جدی مسئولان و خانواده‌ها قرار گیرد گفت: برای توسعه و پیشرفت هر جامعه باید پرورش فرزندان آن جامعه در اولویت باشد.

 

علی دقیق مدیر کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس گیلان هم با بیان اینکه اگر قرار است که توسعه ای در کشور و استان اتفاق بیفتد راه آن از مدرسه شروع خواهد شد، وی افزود: امروز سواد صرفاً خواندن و نوشتن نیست بلکه توانایی زندگی جمعی و کارگروهی و مشورت بوده که آن را باید به دانش آموزان آموخت.

 

درادامه این مراسم از زوج خیر مدرسه ساز به پاس زحماتشان با اهدای لوح قدردانی شد.

 

 

گفتنی است مدرسه سه کلاسه خیر ساخت با اعتباری  ۳۰۰میلیون تومان احداث شد که ۵۰ در صد آن را خیر محترم و مابقی از اعتبارات اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان تامین شده است.