مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان از خدمات‌رسانی گروه‌های جهادی به مناطق سیل‌زده استان خبر داد و گفت: تعدادی از راه‌های دسترسی مناطق سیل‌زده گیلان به کمک گروه‌های جهادی سپاه بازگشایی شد.     به گزارش رانکوه نیوز، احمد ابراهیمی در حضور گسترده و به موقع گروه‌های جهادی سپاه قدس گیلان در مناطق سیل‌زده […]

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان از خدمات‌رسانی گروه‌های جهادی به مناطق سیل‌زده استان خبر داد و گفت: تعدادی از راه‌های دسترسی مناطق سیل‌زده گیلان به کمک گروه‌های جهادی سپاه بازگشایی شد.

 

 

به گزارش رانکوه نیوز، احمد ابراهیمی در حضور گسترده و به موقع گروه‌های جهادی سپاه قدس گیلان در مناطق سیل‌زده شهرستان املش را نیز مورد اشاره قرار داد و بیان داشت: این منطقه با توجه به شدت بارش‌ها دچار آب‌گرفتگی بسیار زیادی شده و کشاورزان به ویژه چایکاران املشی به شدت با مشکل تخریب اراضی و باغات چای خود مواجه بودند.

 

مسئول سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان از کمک و همیاری گروه‌های جهادی سپاه برای خدمات‌رسانی به کشاورزان و چایکاران املشی خبر داد و عنوان کرد: برخی از رودخانه‌هایی که در مسیر باغات چای املش قرار داشتند در ساعات گذشته طغیان کرده و خسارت‌هایی را به اراضی کشاورزی مردم وارد کردند.

 

ابراهیمی با اشاره به اینکه گروه‌های جهادی سپاه برای جلوگیری از شدت یافتن تخریب باغات چای املش اقدام به تغییر مسیر رودخانه‌ها‌ به سمت مسیر اصلی آن‌‌ها کردند اظهار داشت: با کمک و مشارکت مردم محلی و با اقدام به موقع گروه‌های جهادی سپاه قدس گیلان از تخریب بیشتر باغات چای املش جلوگیری به عمل آمد.

 

وی تخریب یک دهنه پل دسترسی در شهرستان املش به علت جاری شدن سیلاب را نیز مورد تأکید قرار داد و خاطرنشان کرد: سپاه قدس گیلان و گروه‌های جهادی برای مرمت و بازسازی این ابنیه‌ها آمادگی دارد و جهت رفع مشکلات مردم سیل‌زده استان آماده مشارکت با تمام دستگاه‌های عمرانی و خدماتی است. / تسنیم