21:55

1403/01/26

کود شیمیایی قاچاق در چابكسر توقيف شد

فرمانده انتظامی رودسر از کشف بيش از 2 تن کود شیمیایی قاچاق در بازرسی از یک دستگاه نیسان‌وانت در ایست و بازرسی بخش چابکسر اين شهرستان خبر داد.

به گزارش رانکوه نیوز؛ به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ “سید جلال‌الدین جوانمردی” با اشاره به اينكه مبارزه با قاچاق کالا همواره در دستور کار مجموعه انتظامی قرار دارد، اظهار داشت: پلیس در زمينه اجرای قانون با هیچ فرد و یا گروهی تعارف ندارد.

وی در ادامه گفت: ماموران انتظامی ایست و بازرسی چابکسر حين كنترل عبور و مرور در محور خروجی شهرستان رودسر به یک دستگاه نیسان‌وانت مشکوک و برای بررسی آن را متوقف کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان رودسر افزود: ماموران پليس در بازرسی از اين خودرو، مقدار تقريبي 2 تن و 500 کیلوگرم کودشیمیایی قاچاق را کشف و توقيف کرد.
اين مقام انتظامي با بيان اینکه کارشناسان ارزش کود شيميايي کشف شده را بيش از یک میلیارد و 40 میلیون ریال برآورد کردند، بيان داشت: در این راستا متهم 28 ساله با تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد.
سرهنگ جوانمردي در پایان با اشاره به عزم جدی پلیس در مبارزه با قاچاقچیان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه مورد مشکوک، مراتب را از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *