رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر از اجرای کمدی ” وقتی صدای سوت میاد سرتو بدزد ” کاری از محمد هوشمند و گروه هنری صبا در این اداره خبر داد. به گزارش رانکوه نیوز به نقل از  روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر ، کمال عباس نژاد رییس این اداره با […]

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر از اجرای کمدی ” وقتی صدای سوت میاد سرتو بدزد ” کاری از محمد هوشمند و گروه هنری صبا در این اداره خبر داد.

به گزارش رانکوه نیوز به نقل از  روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رودسر ، کمال عباس نژاد رییس این اداره با اعلام این خبر افزود : همزمان با فرارسیدن ماه ربیع الاول ، با مجوز رسمی از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان و به همت گروه هنری صبا ، نمایش کمـدی ” وقتی صدای سوت میاد سرتو بدزد ” به نویسندگی مهدی صالحیار و کارگردانی محمد هوشمند از تاریخ ۱۸ الی ۲۴ آبان ۹۸ در مجتمع فرهنگی هنری شهید آوینی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر به اجرای عموم در می آید.

 

وی گفت : این نمایش داستان سربازی را روایت می کند که در جنگ ،پشت سنگر خود نشسته است که ناگهان همسرش به دیدار او آمده!و مژده پدرشدن را به او می دهد که در این کمدی ، محمد هوشمند – نادیا حسنی و سبحان شکوهیان به نقش آفرینی می پردازند.

 

عباس نژاد ادامه داد : علاقمندان به نمایش می توانند از تاریخ ۱۸ الی ۲۴ آبان ، ساعت ۰۰ : ۱۷ با حضور در مجتمع فرهنگی و هنری شهید آوینی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان رودسر و تهیه بلیط از گیشه محل اجراء ، از این نمایش کمدی دیدن نمایند.