10:49

1403/02/04

رئیس بنیاد علوی کشور:

کمبود شهرستان‌های گیلان به بنیاد علوی اعلام شود

رئیس بنیاد علوی کشور با اشاره به اینکه در خصوص اجرای طرح‌های اشتغال‌زا و رفع محرومیت‌زدایی در خدمت مردم گیلان هستیم، گفت: ‌کمبودها در شهرستان‌های این استان به بنیاد علوی اعلام شود.

به گزارش رانکوه نیوز، وحید خاوئی شامگاه چهارشنبه در دیدار با استاندار گیلان ضمن بیان اینکه بنیاد علوی در تمامی حوزه‌ها از هیچ تلاشی به استان‌ها دریغ نمی‌کند، اظهار کرد: درخصوص طرح‌های اشتغال‌زا و رفع محرومیت‌زدایی در خدمت استان گیلان هستیم.

وی در ادامه افزود: کمبودهای شهرستان‌های گیلان به‌ویژه شفت، سیاهکل و… به بنیاد علوی اعلام شود.

رئیس بنیاد علوی کشور با اشاره به برنامه ساخت ۹۰۰ واحد مسکونی توسط بنیاد علوی در گیلان تصریح کرد: درحال حاضر تنها ۳۰۰ واحد مسکونی احداث شده است لذا از دستگاه‌های اجرایی در گیلان انتظار داریم توجه ویژه به این امر نمایند.

اسدالله عباسی نیز در این دیدار اظهار کرد: استان با وجود پوشش سبزش دارای کمبودهایی در برخی از شاخص‌های توسعه‌ای است از این رو باید کمبودهای استان با کمک بنیاد مستضعفان و علوی برطرف شود.

وی با اشاره به برنامه‌های دولت سیزدهم در خصوص کاهش کمبودهای موجود گفت: دولت اقدامات خوبی را در بلند مدت در دستور کار قرار دارد ولی برای اجرای برنامه‌های کوتاه مدت باید از ظرفیت بنیاد علوی نهایت بهره را ببریم.

استاندار گیلان با تاکید بر نگاه امیدبخش بنیاد مستضعفان کشور و بنیاد علوی به حل مشکلات مردم در استان‌ها عنوان کرد: ریاست جمهوری و رئیس بنیاد مستضعفان همواره بر افزایش امید در جامعه تاکید دارند که نمونه بارز آن تزریق امید و‌ انگیزه در کشور درخصوص اعطاء سند بنیاد علوی به مردم و روستائیان بوده است.

وی سیاهکل، شفت، ماسال و رحیم آباد رودسر را جزو مناطق کم برخوردار گیلان معرفی کرد و گفت: این چند شهر با تاخیر چندساله به مجموعه شهری اضافه شدند و با وجود اقدامات خوب انجام شده طی چند سال گذشته نیازمند توجه هستند.

نماینده عالی دولت در گیلان با اشاره به وجود کمبود آب زراعی و  آب شرب در برخی مناطق دوردست  استان، خاطرنشان کرد: در چند وقت اخیر دولت مردمی برنامه‌های خوبی را اجرایی کرده است با این حال نیاز است بنیاد مستضعفین به این زمینه ورود کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *