هفته اول، دوم و سوم دور برگشت لیگ پومسه منطقه یک قهرمانی کشور در بخش کلاچای شهرستان رودسر برگزار می شود.   رییس اداره ورزش و جوانان کلاچای روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز ؛  با بیان این خبر از شرکت ۶۰۰ورزشکار از ۱۸استان کشور در این مسابقات خبر داد. محسن جانعلی زاده […]

هفته اول، دوم و سوم دور برگشت لیگ پومسه منطقه یک قهرمانی کشور در بخش کلاچای شهرستان رودسر برگزار می شود.

 

رییس اداره ورزش و جوانان کلاچای روز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز ؛  با بیان این خبر از شرکت ۶۰۰ورزشکار از ۱۸استان کشور در این مسابقات خبر داد.

محسن جانعلی زاده با بیان اینکه این رقابت‌ها طی روزهای پنجشنبه و جمعه جاری یازدهم و دوازدهم مهر ماه در سالن شهدای شهر کلاچای برگزار می‌شود افزود :این مسابقات در دو بخش آقایان و بانوان که در روز پنجشنبه ویژه بانوان و جمعه آقایان خواهد بود.

وی با اشاره به اینکه کلاچای برای نخستین بار پذیرای میزبانی از این رقابت ها را عهده دار خواهد بود اظهار کرد: این بخش و شهرستان قابلیت‌ها و ظرفیت های فوق العاده ای در رشته ورزشی تکواندو برخوردار است که از جمله آنها می‌توان به اساتیدی همچون طاهری و خوش خلق اشاره کرد که وجود این افراد در منطقه بر اهمیت برگزاری این مسابقات افزوده است.
به گفته وی، این رقابت ها با همکاری اداره ورزش و جوانان و هیات تکواندو شهرستان و بخش کلاچای برگزار می‌شود.

رییس اداره ورزش و جوانان کلاچای همچنین از شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر کلاچای که اهتمام فراوانی در برگزاری این مسابقات بویژه در بخش اسکان و پذیرایی از ورزشکاران به عمل آورده اند قدر دانی کرد.
رقابت‌های لیگ پومسه قهرمانی کشور طی روزهای یازدهم و دوازدهم مهر ماه جاری در شهر کلاچای برگزار می‌شود این رقابت ها در رده های سنی مختلف برگزار می‌شود

 

خبرنگار : خدیجه جعفر پور 
.