فرمانده انتظامی املش از کشف ۵ تن چوب جنگلی قاچاق در این شهرستان خبر داد.       سرهنگ «قاسم جانعلی‌پور» در گفت‌وگو با خبرنگار رانکوه نیوز، با اعلام این خبر گفت: مأموران یگان امداد در حین گشت‌زنی در سطح شهر به یک دستگاه خودروی کامیون حامل چوب درختان جنگلی مشکوک شدند، لذا بررسی موضوع […]

فرمانده انتظامی املش از کشف ۵ تن چوب جنگلی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

 

 

 

سرهنگ «قاسم جانعلی‌پور» در گفت‌وگو با خبرنگار رانکوه نیوز، با اعلام این خبر گفت: مأموران یگان امداد در حین گشت‌زنی در سطح شهر به یک دستگاه خودروی کامیون حامل چوب درختان جنگلی مشکوک شدند، لذا بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

 

 

این مقام انتظامی با بیان اینکه مأموران در بررسی از خودرو ۵ تن چوب جنگلی قاچاق از نوع توسکا را کشف کردند. افزود: کارشناسان ارزش ریالی چوب‌های کشف شده را ۱۰۰ میلیون ریال اعلام کردند.

 

 

وی تصریح کرد: در این راستا ۱ نفر ۴۸ ساله اهل و ساکن لنگرود دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

 

 

سرهنگ «قاسم جانعلی‌پور» خاطر نشان کرد: مبارزه با قاچاق کالا و ارز در دستور کار پلیس است و با هر گونه قاچاق بدون اغماض و برابر قانون برخورد خواهد کرد. لذا از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هر گونه موارد مشکوک، مراتب را به پلیس ۱۱۰ اعلام کنند.