فرمانده انتظامی املش از کشف ۴ تن چوب جنگلی قاچاق در این شهرستان خبر داد.     سرهنگ *قاسم جانعلی‌پور* در گفت‌و‌گو با خبرنگار رانکوه نیوز ، با اعلام این خبر گفت: مأموران انتظامی بخش رانکوه در حین گشت‌زنی در سطح شهر به یک دستگاه خودروی بنز حامل چوب درختان جنگلی مشکوک شدند. لذا بررسی […]

فرمانده انتظامی املش از کشف ۴ تن چوب جنگلی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

 

 

سرهنگ *قاسم جانعلی‌پور* در گفت‌و‌گو با خبرنگار رانکوه نیوز ، با اعلام این خبر گفت: مأموران انتظامی بخش رانکوه در حین گشت‌زنی در سطح شهر به یک دستگاه خودروی بنز حامل چوب درختان جنگلی مشکوک شدند. لذا بررسی موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

 

این مقام انتظامی با بیان اینکه مأموران در بررسی از خودرو ۴ تن چوب جنگلی قاچاق از نوع توسکا را کشف کردند. افزود: کارشناسان ارزش ریالی چوب‌های کشف شده را ۴۰ میلیون ریال اعلام کردند.

 

وی تصریح کرد: در این راستا ۱ نفر ۴۹ ساله اهل و ساکن املش دستگیر و با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.

 

سرهنگ قاسم جانعلی‌پور با اشاره به اینکه قاچاق کالا از عوامل ناامنی اقتصادی در سطح کشور است. تصریح کرد: تلاش برای مبارزه با قاچاقچیان در دستور کار پلیس است و با هرگونه قاچاق بدون اغماض و برابر قانون برخورد خواهد کرد. لذا از شهروندان خواست با در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را به پلیس ۱۱۰ اعلام کنند.