فرمانده انتظامی املش از کشف پانصد و 81 قلم انواع لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق در این شهرستان خبر داد.سرهنگ قاسم جانعلی‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار رانکوه نیوز،با اعلام این خبر گفت: در پی خبر واصله مبنی بر فعالیت فردی در امر توزیع لوازم آرایشی و بهداشتی غیرمجاز و قاچاق در سطح شهرستان، لذا شناسایی فرد مورد نظر در دستور کار پلیس اطلاعات و امنیت عمومی املش قرار گرفت.


این مقام انتظامی افزود: مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی پس از تعقیب و مراقبت و بکارگیری از فن پلیسی، خودروی شخصی مورد نظر را که در حال توزیع لوازم آرایشی بود شناسایی و با هماهنگی مقام قضایی این شهرستان، دستور توقیف و بازرسی از خودرو را صادر کردند.


وی با بیان اینکه در بررسی از خودروی پراید وانت تعداد پانصد و ۸۱ قلم از انواع لوازم آرایشی و بهداشتی قاچاق کشف شد، افزود: کارشناسان ارزش ریالی کالای مکشوفه را ۲۵۰ میلیون ریال اعلام کردند.


فرمانده انتظامی املش خاطرنشان کرد: در این راستا ۱ نفر متهم ۳۳ ساله، اهل و ساکن لاهیجان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی این شهرستان معرفی شد.


سرهنگ قاسم جانعلی‌پور افزود: پلیس همواره با افرادی که با قاچاق کالا و ارز اقدام به اختلال در بازار و اقتصاد کشور کنند، برخورد جدی خواهد کرد. لذا از شهروندان خواست با در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را به پلیس اعلام کنند.