فرمانده انتظامی املش از کشف ۴هزار و ۷۸۰ نخ سیگار خارجی قاچاق در این شهرستان خبر داد.   سرهنگ «قاسم جانعلی‌پور» در گفت‌وگو با خبرنگار رانکوه نیوز ، با اعلام این خبر گفت: مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی املش در راستای طرح مبارزه با کالای قاچاق و حمایت از تولیدات داخلی اقدام به کنترل […]

فرمانده انتظامی املش از کشف ۴هزار و ۷۸۰ نخ سیگار خارجی قاچاق در این شهرستان خبر داد.

 

سرهنگ «قاسم جانعلی‌پور» در گفت‌وگو با خبرنگار رانکوه نیوز ، با اعلام این خبر گفت: مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی املش در راستای طرح مبارزه با کالای قاچاق و حمایت از تولیدات داخلی اقدام به کنترل و بازدید از واحدهای صنفی سطح شهرستان املش کردند.!

 

این مقام انتظامی افزود: مأموران در بازرسی از دو واحد صنفی سوپرمارکت ۴ هزار و ۷۸۰ نخ سیگار خارجی قاچاق ۱۰ بسته تنباکوی خارجی و همچنین ۱۹۲ عدد از انواع نوشیدنی انرژی‌زای خارجی قاچاق کشف که کارشناسان ارزش ریالی محموله قاچاق را ۴۵ میلیون ریال برآورده کردند.

 

فرمانده انتظامی املش افزود: در این راستا ۲ نفر متهم ۶۰ و ۴۶ ساله دستگیر و برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

 

وی خاطر نشان کرد. پلیس همواره با افراد متخلف برخورد قانونی خواهد کرد. لذا از شهروندان خواست با در صورت مشاهده موارد مشکوک، مراتب را به پلیس اعلام کنید.