امام جمعه شهرستان املش گفت: کرسی آزاد اندیشی را درمدارس فعال کنیم       به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، حجت الاسلام رنجبر در ششمین مجمع عالی بسیج املش خاطرنشان کرد:یکی از برنامه های نماز در مدارس پاسخ به شبهات نماز توسط ائمه جماعت در مدارس به دانش آموزان خواهد بود.     رنجبر با […]

امام جمعه شهرستان املش گفت: کرسی آزاد اندیشی را درمدارس فعال کنیم

 

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، حجت الاسلام رنجبر در ششمین مجمع عالی بسیج املش خاطرنشان کرد:یکی از برنامه های نماز در مدارس پاسخ به شبهات نماز توسط ائمه جماعت در مدارس به دانش آموزان خواهد بود.

 

 

رنجبر با تاکید براینکه کرسی آزاد اندیشی را درمدارس فعال کنیم افزود:انشاا….با همکاری دوستان بسیج ،فرماندار وائمه جماعت بتوانیم به سوالات دانش آموزان پاسخگو باشیم.

 

 

خطیب جمعه املش درادامه به بحث آسیب های اجتماعی پرداخت و به ارائه چند راهکار پرداخت وگفت:ورزش کردن مرتب ومنظم اولین راهکار برای جلوگیری از آسیب های اجتماعی میتواند باشد.

 

 

وی درادامه مطالعه را از راهکارهای دیگر برای کنترل از آسیب های اجتماعی عنوان کردو افزود:تشکیل گروههای هیئتی ،تشکیل گروههای علمی،گروههای ورزشی هم میتواند از آسیب های اجتماعی در جوانان و دانش آموزان پیشگیری نماید.

 

 

امام جمعه املش همچنین ارتباط گرفتن دانش آموزان با والدین و مربیان ومعلمان را از چهارمین راهکار پیشگیری از آسیب ها بیان کرد.