رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان املش از گشایش نمایشگاه کتاب از منابع پرمخاطب کتابخانه ها در سالروز اقامه اولین نماز عبادی، سیاسی جمعه پس از پیروزی انقلاب با حضور نماینده شهرستان املش و رودسر در مصلی شهر املش خبرداد.     سیدمهدی علوی املشی در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز اظهار اشت:  در […]

 

رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان املش از گشایش نمایشگاه کتاب از منابع پرمخاطب کتابخانه ها در سالروز اقامه اولین نماز عبادی، سیاسی جمعه پس از پیروزی انقلاب با حضور نماینده شهرستان املش و رودسر در مصلی شهر املش خبرداد.

 

 

سیدمهدی علوی املشی در گفتگو با خبرنگار رانکوه نیوز اظهار اشت:  در این نمایشگاه کتاب که همزمان با ۵مرداد و به مناسبت گرامیداشت سالروز اقامه اولین خطبه نماز جمعه بعد از انقلاب اسلامی در سال ۱۳۵۸ به امامت آیت الله طالقانی با حضور اسد الله عباسی، نماینده مردم شهرستان املش و رودسر در مجلس شورای اسلامی؛ حجت الاسلام و المسلمین محمد صفری، امام جمعه املش و جمعی از مسئولین و نمازگزاران و با همکاری اداره کتابخانه های عمومی شهرستان املش، ستاد اقامه نماز جمعه در مصلی امام خمینی (ره) املش گشایش یافت، ضمن به نمایش درآمدن منابع پرمخاطب کتابخانه های عمومی، با ایجاد غرفه اهدای کتاب، کتابهای اهدایی مردم به کتابخانه ها نیز جمع آوری شد.

 

وی انجام خدمات عضویت کتابخانه های عمومی شهرستان، توزیع بروشورهای فعالیت های متنوع کتابخانه‌ها و هشتمین جشنواره ملی کتابخانه ها و ارائه توضیحات تکمیلی، مشاوره و آشنایی با خدمات سامانه مدیریت کتابخانه‌های عمومی کشور(سامان) را از دیگر اقدامات کتابداران در این نمایشگاه عنوان کرد. گفتنی است شهرستان املش هم اکنون دارای ۳باب کتابخانه عمومی در شهر املش و بخش رانکوه این شهرستان است.