معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان گفت: کارهای فرهنگی را در مدارس بیشتر توسعه دهیم     به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز؛  مهندس کیمیا تنهایی در آیین بازگشایی مدارس املش در مدرسه نرجسیه این شهر با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس خاطرنشان کرد:با توجه به اینکه سال تحصیلی جدید با هفته […]

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان گفت: کارهای فرهنگی را در مدارس بیشتر توسعه دهیم

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز؛  مهندس کیمیا تنهایی در آیین بازگشایی مدارس املش در مدرسه نرجسیه این شهر با تبریک آغاز سال تحصیلی جدید و هفته دفاع مقدس خاطرنشان کرد:با توجه به اینکه سال تحصیلی جدید با هفته دفاع مقدس مقارن شده است پس بیاییم خون شهدای عزیزمان را قدر بدانیم وفرهنگ ایثار وشهادت را درمسیر درست هدایت وحفظ نماییم.

 

وی با بیان اینکه به بحث پرورش باید در آموزش بیشتر توجه شود افزود: استعداد های این دانش آموزان را پرورش دهیم چرا که آینده های این کشور وجامعه هستند پس باید به فکر ایرانی آباد باشید.

 

تنهایی افزود: هرکاری که انجام می دهید ودرطول زندگی فرهنگ کشورتان را درنظر بگیرید. فرهنگ ایثار وشهادت را که شهدای گرانقدر ما این امنیت وآرامش را به ما هدیه دادند در نظر داشته باشید.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری گیلان در ادامه با تاکید به اینکه کارهای فرهنگی را در مدارس بیشتر توسعه دهیم افزود:با انتقال فرهنگ می شود یک کشور را متحول کرد پس باید فرهنگ ایثار،شهادت،امر به معروف و حقوق شهردندی را …در جامعه ترویج دهیم.