مراسم گرامیداشت هفته پژوهش با حضور سردار محسن انصاری قائم‌مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران در مرکز مطالعات و پژوهش بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.   به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبح رانکوه؛ ،به نقل از ایثار؛  این مراسم از خانم “زهرا نظریان” فرزند جانباز و کارمند بنیاد شهیدوامورایثارگران استان گیلان و شهرستان املش […]

مراسم گرامیداشت هفته پژوهش با حضور سردار محسن انصاری قائم‌مقام بنیاد شهید و امور ایثارگران در مرکز مطالعات و پژوهش بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی صبح رانکوه؛ ،به نقل از ایثار؛  این مراسم از خانم “زهرا نظریان” فرزند جانباز و کارمند بنیاد شهیدوامورایثارگران استان گیلان و شهرستان املش در بخش پژوهشگر برتر درون‌سازمانی تجلیل بعمل آمد.
زهرا نظریان از اساتید دانشگاه و پژوهشگر در مباحث مدیریت می باشد و مقالات متعددی در سطوح داخلی و بین المللی داشته است و همکاری با مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام و مراکز دانشگاهی از سوابق ایشان می باشد.
رییس مرکز مطالعات و پژوهش‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران در این مراسم ضمن تأکید بر ضرورت توجه مسئولان به جایگاه مطالعات و پژوهش در امور مختلف و جاری کشور، تصریح کرد: این مرکز در جهت ارتقا سطح کار مطالعاتی و پژوهشی تاکنون برنامه‌ها و اقدامات مختلفی را پشت سر گذاشته و همواره در تلاش بوده تا این مسئله را به شکلی در سازمان‌ها و نهادها و نهایتاً جامعه توسعه دهد.
گفتنی است در ادامه این مراسم از ۳ نفر از همکاران پژوهشگر برتر درون‌سازمانی، ۳ پژوهش برتر درون‌سازمانی، ۳ مقاله برتر، واحد مشارکت‌کننده برتر پژوهشی درون‌سازمانی، مدیر برتر پژوهشی، ۳ نفر از ایثارگران پژوهشگر برتر در رشته علوم انسانی، ۳ نفر از ایثارگران پژوهشگر برتر در رشته علوم پزشکی و ۳ نفر از ایثارگران پژوهشگر برتر در رشته فنی و مهندسی تجلیل و تقدیر شد.
همچنین از سامانه‌های www.lib.isaar.ir (سامانه کتابخانه و آرشیو مجازی تحقیقات بنیاد)، www.ijjs.ir (سامانه دریافت، ارزیابی و چاپ مقالات فصل‌نامه مطالعات فرهنگ ایثار) و سامانه جدید پژوهش‌یار www.rp.isaar.ir (سامانه دریافت و ارزیابی و اجرای پژوهش در بنیاد شهید و امور ایثارگران) و شیوه‌نامه‌های حمایت از پژوهش‌های درون‌سازمانی و شیوه‌نامه حمایت از پایان‌نامه و رساله‌های دانشجویی معرفی و رونمایی شد.
علاوه بر این از کتاب‌های رضایت‌مندی جامعه تحت پوشش بیمه تکمیلی در بنیاد شهید و امور ایثارگران از خدمات بیمه‌ای، دانشنامه شهدای عصر علوی، دانشنامه شهدای عصر غیبت، فرهنگ اعلام شهدای استانی که در سال ۱۳۹۵ به چاپ رسیده‌اند نیز رونمایی می‌شود.

 

75716951-1-jpg2