14:39

1402/07/11

چهارمین شماره فصلنامه “آوای املش” منتشر شد

آوای-املش

به گزارش خبرنگارصبح رانکوهچهارمین شماره فصلنامه فرهنگی، هنری و اجتماعی “آوای املش” به صاحب امتیازی و مدیرمسئولی دکتر صادق محبوبی در  هفته ااول تیرماه منتشر شد.
این چهارمین  شماره نشریه آوای املش در 64 صفحه، شمارگان یک هزار نسخه و به قیمت 2500 تومان به بازار مطبوعات عرضه شده است.
در چهارمین شماره فصلنامه “آوای املش” مطالب متنوعی درخصوص مسائل فرهنگی و اجتماعی منطقه املش، از جمله ویزه نامه در مورد درختان املش/غذا و فرهنگ غذایی/ اولین پزشک املش/خاطراتی از پدرم /گلایه هایم را خط بزن/ امام؛به بلندای کوه سمام/لات لیل ،کلاه کلاهبازان/تاریخ املش به روایت اسناد/محیط طبیعی و تنوع زیستی شهرستان املش/برگ های سبز/ و تریبون آزاد به چشم می‌خورد.
صاحب امتیاز و مدیرمسئول “آوای املش” در این‌باره به “صبح رانکوه گفت: فصلنامه “آوای املش” مروج فرهنگ املش خواهد بودو و پژوهشگران همکار این نشریه می‌کوشند با بررسی دقیق و موشکافانه تاریخ و مسائل گوناگون اجتماعی که شهر و منطقه با آن درگیر است، پرسش‌ها و راهکارهای جدیدی نیز ارائه دهند.
دکتر صادق محبوبی افزود: بسیاری مسائل خرد و کلان اجتماعی وجود دارد که مختص منطقه املش است و اتفاقاً به نحوی بر معیشت مردم منطقه تأثیرگذار است و شاید انتظار این‌که این مشکلات در بیرون از منطقه حل شود، کمی به‌دور از منطق و واقع‌بینی باشد. بنابراین در این مسائل است که یک نشریه متعهد می‌تواند با آسیب‌شناسی مشکلات و موانع اجتماعی مختص منطقه، یاری‌رسان مردم و مدیران باشد.
وی ضمن اظهار امیدواری درخصوص استقبال مردم املش از این فصلنامه، خاطرنشان کرد: کمترین انتظار دست‌اندرکاران نشریه این است که همه کسانی که قلب‌شان برای املش می‌تپد و دستی بر قلم و پژوهش دارند، یاری‌رسان ما باشند.
گفتنی است، دکتر صادق محبوبی ـ صاحب امتیاز و مدیرمسئول “آوای املش” ـ پزشک نام‌آشنای شهر املش است که از جمله سوابق او می‌توان به مدرس دانشگاه پیام نور، مشاور سازمان ملی جوانان، پزشک و مشاور عالی تیم‌های ملی کشتی ایران، مشاور حوزه مدیریت و امور فنی تیم‌های ملی کشتی ایران، مدیر فنی تیم ملی کشتی فرنگی ایران، رئیس هیأت کشتی استان گیلان و رئیس سازمان نظام پزشکی شهرستان‌های رودسر و املش اشاره نمود.
محبوبی همچنین به‌عنوان یک ورزشی‌نویس فعال، در نخستین جشنواره تخصصی مطبوعات ورزشی ایران، نفر اول نویسندگان ورزشی ایران شد و لوح تقدیر و تندیس کسب نمود.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *