‍ مینا نوروزی فرد بازیگر مشهور املشی با انتشار پیامی از همشهریان خود خواست که در خانه بمانید تا ویروس کرونا را شکست دهیم.

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، خانم مینا نوروزی فرد از بازیگران مطرح و مشهور تئاتر ، سینما و تلوزیون که اهل شهرستان املش می باشد طی پیامی از شهروندان خواست بواسطه شیوع ویروس کرونا در خانه بمانید تا در امان بمانید.

او تا کنون در سریال ها و فیلم های متعددی همچون، اشیاء از آنچه در آینه می‌بینید به شما نزدیکترند، عروسی خون , نیلی‌تر از مهتاب , دفترخانه شماره ۱۳ , آسمان همیشه ابری نیست و… به ایفای نقش پرداخته است.

مینا نوروزی فرد دیپلم بازیگری خود را از مجتمع آموزشی سینما گرفته است.
اولین کار وی یک نمایشی بود بنام تصویرهای شکسته در سال ۱۳۶۴ در تالار سنگلج و سپس نمایش زیر گذر لوطی صالح بود.
نوروزی فرد از جمله بازیگرانی است که با زنده یاد هادی اسلامی نیز همکاری داشته است.

بعد از تئاتر اولین بار با سریال معروف و محبوب (مزد ترس) در سال ۱۳۷۱ به کارگردانی حمید تمجیدی در شبکه دو وارد تلویزیون شد و همان سال فیلم دره هزار فانوس را نیز بازی کرد.

بازیگر مطرح سینما،تئاتر و تلوزیون می گوید : شاید کرونا یک امتحان الهی باشد ، شاید در مقابل یک امتحان و ابتلاء الهی قرار داریم تا ببینیم چقدر انسانیم؟

خانم نوروزی فرد می گوید : با توجه به اینکه مادر و بردارهایم همه در املش هستند من و خانواده ام بخاطر عدم شیوع ویروس کرونا به شهر و زادگاه خود سفر نکردیم.

وی  تصریح کرد: عاجزانه از مردم خواهش می کنم با فرمانداری ، بهداشت و درمان ، آموزش و پرورش و دستگاه های دولتی همکاری کنید.

بازیگر مطرح سینما : هرکدام ما ممکن است ناقل باشیم پس با درخانه ماندن مانع انتشار و انتقال ویروس کرونا باشیم و موجبات ناراحتی دیگران را فراهم نکنیم.
خانم نوروزی فرد همچنین از مغازه دارها و کاسب ها خواست مدتی را بیرون نیایید و مغازه ها را باز نکنید درست است سخت است اما سلامتی شما و همشهریان مهمتر است.