فرماندار شهرستان املش پیامی به مناسبت آغاز سال جدید صادر کرد.

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، محمد رنجبر با  تبریک سال جدید به اهمیت استفاده از توان و ظرفیت فضای مجازی در همراه سازی اذهان عمومی با برنامه های پیشگیرانه کرونا در سطح شهرستان عنوان کرد: امروز شاهد پاندمی بیماری کرونا هستیم به گونه ای که در حال حاضر  ۱۷۰ کشور جهان با این بیماری درگیر بوده و اتخاذ تدابیر به موقع و کاربردی در قطع زنجیره انتقال بیماری نقش بسزایی ایفا می کند.

 

وی در ادامه با اشاره به اتفاقات سال گذشته,بیان داشت: سالی که گذشت سختی هایی داشت ولی خوبی هایی هم خلق شد که از جمله آن:حضور میلیونی در تشییع پیکر سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی و حضور آگاهانه و با بصیرت مردم در انتخابات تا روزهای همدلی و کمک رسانی در برف و مقابله با ویروس #کرونا و عدم حضورشان در ایام عید در #املش است.

 

نماینده عالی دولت در شهرستان املش افزود: از تلاش های فرمانده سپاه املش جناب سرهنگ یحیی پور و مجموعه خدوم سپاه,شبکه بهداشت و کادر پزشکی و درمانی شهرستان,عوامل اداری شهرستان,خیرین محترم شهرستان,بسیجیان,دهیاران,شوراها و مردم شریف شهرستان که با کمک رسانی در روزهای برفی و گندزدایی و ضدعفونی حضور میدانی داشتند,تشکر نمودند.

 

رنجبر با اشاره به سخنان نوروزی رهبر انقلاب سال جدید که سال  جهش تولید نامیده شده در ادامه شعار سال گذشته(رونق تولید) است و این پیام را منعکس می کند که کلید موفقیت کشور تولید است که به دنبال خود اشتغال را بهمراه دارد و این زنجیره اقتصاد معیشتی مردم را تامین می کند.

 

وی با اشاره به جدی گرفتن بیماری کرونا و در خانه ماندن ، از شهروندان درخواست ورود به سایت salamat.gov.ir و پاسخ به سئوالاتی برای مشخص شدن افراد مشکوک به بیماری در راستای شناسایی به موقع بیماران و افراد آلوده و ارائه خدمات درمانی فوری به آنها شد.

 

رنجبر در پایان از رسانه های شهرستان و تلاش های شبانه روزی آنها در فضای مجازی جهت آگاهی مردم در بحران ها تشکر کرد

انتهای پیام/