رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گیلان با صدور پیامی فرا رسیدن هفته صرفه جویی در مصرف آب (یکم الی هفتم تیرماه) را گرامی داشت.   به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ مهندس رنج ور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گیلان با صدور پیامی […]

رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گیلان با صدور پیامی فرا رسیدن هفته صرفه جویی در مصرف آب (یکم الی هفتم تیرماه) را گرامی داشت.

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز ؛ مهندس رنج ور رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان گیلان با صدور پیامی فرا رسیدن هفته صرفه جویی در مصرف آب (یکم الی هفتم تیرماه) را گرامی داشت.

در متن پیام ایشان آمده است؛

هفته صرفه جویی در مصرف آب و آغاز فصل گرما این نکته را به همه گوشزد می کند که باید در مصرف آب بعنوان ماده ی حیات بشریت، صرفه جویی کرد و همه با هم در حفظ ذخایر آبی کشور کوشا باشیم.

آنچه مسلم است هدف از صرفه جویی، کم مصرف کردن نیست. بلکه هدف درست و بجا مصرف کردن و به اندازه نیاز استفاده کردن است تا با جلوگیری از اسراف و رعایت نمودن الگوی مصرف آب ، امکان استفاده مناسب برای تمامی هم استانی های عزیز میّسر شود.

بی شک نقش روحانیون، مبلغان دینی، اصحاب رسانه به ویژه صدا و سیما و سازمان های مردم نهاد در فرهنگ سازی مدیریت مصرف آب غیرقابل انکار است و می طلبد آحاد مردم در این امر مهم مشارکت و احساس مسئولیت نمایند.