06:16

1403/02/02

پیام فرمانده سپاه املش به مناسبت حماسه ۹دی

م‍تن پیام به شرح زیر است

‍ «پاسداشت ۹ دی» احترام به ملتی است که بصیرتشان را به‌موقع نشان دادند.

فرمانده سپاه املش جناب سرهنگ علی مهدی پور گفت:

پاسداشت روز ۹ دی احترام به ملتی است که بصیرتشان را به موقع نشان دادند.

▫️سرهنگ پاسدار علی مهدی پور اظهار داشت: انقلاب اسلامی اندیشه نوینی را در جهان مطرح کرد و توانست نظام‌های موجود را به چالش بکشاند از این رو از همان ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی طرح‌ریزی‌های متنوعی برای مهار این انقلاب در دستور کار آمریکا قرار گرفت.

▫️ فرمانده سپاه املش افزود: در این راستا آمریکا از هیچ روشی اعم از روش‌های خشونت‌آمیز و غیرخشونت‌آمیز دریغ نکرده و از عوامل داخلی و نیز عوامل قدرت‌های خارجی در راستای مهار انقلاب اسلامی استفاده کرد تا نظام اسلامی را به چالش بکشاند.

▫️سرهنگ مهدی پور با بیان اینکه 9 دی نقطه بین المللی انقلاب اسلامی در عرصه جهانی است گفت:

در سال 88 دشمنان توانستند از فضای دو قطبی ایجاد شده ناشی از انتخابات استفاده کرده و به‌دنبال تغییر اساس نظام جمهوری اسلامی بودند؛ آمریکا به‌دنبال یک مدلسازی راهبردی بود که پیش از این با استفاده از آن در کشورهای دیگر به نتیجه رسیده بود.

▫️وی با بیان اینکه 9 دی روز تجلی ولایتمداری ملت ایران و خنثی‌کننده نفوذ نرم دشمنان اسلام بود افزود:

فتنه سال 88 در بستر جنگ نرم دشمنان به‌ویژه آمریکا در قالب انقلاب‌های مخملی ظهور کرد و این فتنه محصول تلاش آمریکا برای نجات از بن‌بست و شکستی بود که در عراق با آن مواجه شده بود.

▫️فرمانده سپاه املش افزود: از دستاوردهای دیگر این حماسه می‌توان به پشتیبانی‌سازی استوار مردم در جهت حضور مقتدرانه ایران اسلامی در عرصه بین‌المللی اشاره کرد؛ در سال 88 اغتشاش 9 ماهه در کشور، ایران را در عرصه بین‌المللی با چالش مواجه کرد و مردم ایران در 9 دی با حرکت خودجوش و عاشورایی خود طی یک راهپیمایی برنامه‌ریزی نشده حمایت خود را از ولایت و رهبری اعلام کردند.

▫️سرهنگ مهدی پور تصریح کرد: مردم ایران در این راهپیمایی خشم و انزجار خود را از فتنه گران و زمینه‌سازان این فتنه و وفاداری خود را به انقلاب و ولایت فقیه به نمایش گذاشتند حماسه 9 دی اثبات کرد که ایرانیان ولایتمدار آماده جان‌فشانی برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

▫️وی با بیان اینکه ناکامی جریان فتنه و حفظ انقلاب اسلامی یکی از مهم‌ترین دستاوردهای این حماسه بود افزود: مردم با احساس وظیفه و خلق حماسه شورانگیز ضمن به نمایش گذاشتن وحدت خود و وفاداری به آرمان‌های انقلاب اسلامی اثبات کردند که در مقابل هنجارشکنی‌ها و حرمت‌شکنی‌ها می‌ایستند و مواضع سرسختانه‌ای از خود نشان می‌دهند.

▫️سرهنگ مهدی پور با اشاره به اینکه مهم‌ترین ویژگی مردم دیندار ایران در ماجرای فتنه این بود که همچون مردم زمان حضرت علی(ع) در توطئه و فتنه خوارج گرفتار نشدند گفت: حماسه 9 دی بیداری عظیم و نقطه پایان فتنه پس از انقلاب بود که دشمنان را به کلی ناامید کرده و انسجام محکمی را در درون کشور شکل داد.

▫️وی عنوان داشت: برای زنده نگه‌داشتن حماسه 9 دی باید این بصیرت مردم تداوم داشته باشد و چه بسا کسانی که دستی بر فقه، عرفان و علم درعلوم اسلامی داشتند اما نتوانستند موضع خوبی را در این طوفان فتنه از خود نشان دهند اما مردم ضمن شناخت کامل اسلام، بصیرت و بینش سیاسی خوبی را از خود به نمایش گذاشتند.

▫️وی با اشاره به اینکه امروز هم مردم باید در عرصه فشارهای اقتصادی همچون گذشته عمل کنند افزود: مردم ایران ثابت کردند هر زمان که مغلوب دشمن نشده، به ظرفیت‌های داخلی اتکا داشتیم و برای حل مشکلات در عرصه‌های مختلف متکی به ظرفیت‌های مردمی بودیم، دستاوردهای خوبی را به دست آوردیم؛ در هر عرصه‌ای که مردم در صحنه باشند ما با مشکلات و چالش‌های کمتری روبه‌رو می‌شویم.

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *