04:41

1401/11/08

پیام فرماندار املش، به مناسبت ۱۶ آذر روز دانشجو

فرماندار شهرستان املش با صدور پیامی فرا رسیدن 16 آذر روز دانشجو را گرامی داشت ‎

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز،متن پیام مختار رضایی فرماندار شهرسان املش به شرح زیر است:

 

 

« بسم الله الرحمن الرحیم »

(العلمُ یُرشِدکَ والعملُ یبلُغُ بک الغایه)
دانش تو را راهنمایی می کند و عمل تو را به مقصد می رساند حضرت علی (ع)

۱۶آذر یاد آور رشادت دانشجویان قهرمانی است که در آذر سال ۱۳۳۲ سینه خود را در برابر آماج تیرهای استعماری دشمن سپر کردند تا سندی دیگر از روح میهن پرستی، آزادی خواهی و استقلال طلبی فرزندان این مرزوبوم را برای همیشه در تاریخ کشور ثبت و فریاد ضد استکباری ملت بزرگ ایران را به گوش جهانیان برسانند.
بدون شکّ، نعمت بزرگ استقلال و آزادی و امنیت پایدار امروز کشورمان، مرهون مجاهدت و فداکاری و ایثار جوانان و دانشمندان بزرگواری است که با خون خود نهال پر خیر و برکت انقلاب اسلامی را آبیاری کردند و دانشجوی آگاه امروز با الهام از سیره سیاسی الهی امام امت، نصایح رهبر فرزانه انقلاب و حرکت در خط سرخ شهادت ،توانسته‌‍اند دور از هیاهوی تبلیغاتی دشمنان، استقلال طلبی، آزادی خواهی و استکبار ستیزی خود را حفظ کند.
امید است به مدد ایمان و اندیشه، دانشجویان عزیزمان همواره در توسعه کمی و کیفی پژوهش‌های علمی موفق بوده و به یاری خداوند متعال در مسیر اعتلای ایران اسلامی کوشا و پویا باشند.
توفیقات روزافزون همه دانشجویان عزیز خصوصا دانشجویان شهرستان املش را در همه امور به ویژه در عرصه فعالیت‌های علمی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی از خداوند بزرگ مسالت می‌نمایم.

مخــتار رضــایـی کاشـکی
فـــرمــانـدار شهــرستــان املـش

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *