رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، طی پیامی درگذشت مرحوم دکتر غلامعلی بسکی “پدر طبیعت ایران” را تسلیت گفت.     به گزارش رانکوه نیوز، مهندس آقایی طی پیامی درگذشت دکتر غلامعلی بسکی فعال منابع‌طبیعی و محیط زیست را به خانواده ایشان، علاقمندان و حامیان منابع‌طبیعی و محیط زیست کشور تسلیت گفت.     […]

رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، طی پیامی درگذشت مرحوم دکتر غلامعلی بسکی “پدر طبیعت ایران” را تسلیت گفت.

 

 

به گزارش رانکوه نیوز، مهندس آقایی طی پیامی درگذشت دکتر غلامعلی بسکی فعال منابع‌طبیعی و محیط زیست را به خانواده ایشان، علاقمندان و حامیان منابع‌طبیعی و محیط زیست کشور تسلیت گفت.

 

 

متن پیام ایشان بدین شرح است: بسمه تعالی حفظ منابع‌طبیعی و محیط زیست کشور مرهون تلاش علاقمندان و عاشقان طبیعتی است که دل در گرو سرسبزی میهن عزیزمان را دارند. مرحوم دکتر غلامعلی بسکی، علاوه بر اینکه از پیشگامان آموزش و فرهنگ‌سازی منابع‌طبیعی و محیط زیست بود، در زندگی پر خیر و برکت خود الگوی عملی پیوند و سازگاری با طبیعت و محیط زیست بود.

 

 

اینجانب در گذشت “پدر طبیعت ایران” را به خانواده محترم آن مرحوم و تمامی علاقمندان و حامیان منابع‌طبیعی و محیط‌زیست ایران تسلیت عرض می‌نمایم و از درگاه خداوند متعال، برای ایشان آرامش ابدی و غفران الهی و برای بازماندگان صبری جمیل مسئلت دارم.

 

 

خلیل آقایی معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور