شهردار املش در پیامی فرارسیدن عید نوروز را تبریک گفت.   به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز؛ ناصر رنجبر با صدور پیامی آغاز سال نو را تبریک و تهنیت گفت. متن پیام به شرح زیر است :   یا مقلب القلوب و الا بصار یا مدبر الیل و النهار یا محول الحول والاحوال حول حالنا الی […]

شهردار املش در پیامی فرارسیدن عید نوروز را تبریک گفت.

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز؛ ناصر رنجبر با صدور پیامی آغاز سال نو را تبریک و تهنیت گفت. متن پیام به شرح زیر است :

 

یا مقلب القلوب و الا بصار یا مدبر الیل و النهار یا محول الحول والاحوال حول حالنا الی احسن الحال

به نام آفریننده زیباییها

بار دیگر نوروز با تمام زیبائیهایش فرا می رسد ،بار دیگر ایام سرخوشی و سرسبزی می آید وبار دیگر طبیعت رخ می نمایاند و جلوه ای از آفرینش وجلال الهی آشکار می شود.

اینجانب برخود وظیفه میدانم حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشدرابه تمامی
شهروندان عزیز املش بویژه خانواده معظم شهدا ، جانبازان ، ایثارگران و پرسنل زحمت کش شهرداری املش تبریک  وتهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت را از درگاه خداوند متعال برای شما وخانواده محترمتان مسئلت می نمایم.

سالی که گذشت باخوبی ها و بدی ها،هر آنچه که بود، برگی دیگر از دفتر روزگار ورق خورد ،برگ دیگری از درخت زمان بر زمین افتاد لذا بدینوسیله ضمن تبریک مجددفرارسیدن سال نو امید است در سال جدید نیز راه پر افتخار خدمتگزاری به مردم شریف و قدرشناس املش را با اتکال به الطاف بیکران الهی تحت توجهات حضرت ولی عصر (عج) و رهبری حکیمانه مقام معظم رهبری وبا حمایت اعضای شورای اسلامی شهر و همکاری همه پرسنل و با  درایت و همدلی و مشارکت و نظارت همه شهروندان دلسوز سپری نمائیم.

ناصر رنجبر

بهار ۹۸