ریاست بیمارستان نیکوکار املش، به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند طی پیامی این روز را به تمامی تلاشگران این عرصه تبریک گفت.     به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز؛ متن پیام دکتر الهام عاشوری- ریاست بیمارستان نیکوکار املش به کارکنان به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند به شرح زیر […]

ریاست بیمارستان نیکوکار املش، به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند طی پیامی این روز را به تمامی تلاشگران این عرصه تبریک گفت.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز؛ متن پیام دکتر الهام عاشوری- ریاست بیمارستان نیکوکار املش به کارکنان به مناسبت فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند به شرح زیر است:

بسمه تعالی

حمد و سپاس خداوند سبحان را که توفیق نصیب نمود تا به اتفاق شما همکاران بزرگوار خدمتگزار مردم شریف باشیم. همکاران عزیز که در حوزه های مختلف در امر خدمت رسانی در بخش های درمانی، اداری و … تمامی همت خود را بکار می گیرید تا با انجام خدمت بی منت موجبات رضایت الهی را تحصیل نمایید، فرا رسیدن هفته دولت و روز کارمند که یادآور دولت انقلابی شهیدان رجایی و باهنر است را سبب آن قرار می دهم تا از همه شما در حوزه های مختلف قدردانی نمایم.

 

بیمارستان نیکوکار املش  افتخار دارد که با کمک پزشکان و کادر درمانی مجرب و فرهیخته خود خدمت به مردم شهرستان را وجهه همت خود و مأمن و پناهگاهی برای بیماران و نیازمندان قرار دهد.

 

دکتر الهام عاشوری

ریاست بیمارستان نیکوکار املش