02:13

1403/03/09

پیام تبریک رئیس شورای اسلامی شهرچاف چمخاله به مناسبت هفته دولت

رئیس شورای اسلامی شهرچاف چمخاله در پیامی هفته دولت و روز کارمند را به مسئولان و کارگزاران دولت و کارمندان و کارگران شهرچاف چمخاله تبریک گفت.

 

 

به گزارش خبرنگارصبح رانکوه متن پیام تبریک مهران مهرابپور  رییس شورای اسلامی شهر ساحلی چاف و چمخاله به شرح ذیل است:

قال رسول الله(ص): « إنَّ اللَّهَ تَعالي يُحِبُّ مِنَ العامِلِ إذا عَمِلَ أن يُحسِنَ؛ خداي تعالي دوست دارد وقتي كسي كاري مي‏كند آن را به خوبي انجام دهد. » (ميزان الحكمه ، ح ۱۴۳۷۱)

حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی): «کارِ متّکی به ایمان و امید، علاج همه‌ی دردهای یک ملّت است.»

دوم تا هشتم شهریورماه بزرگداشت و یادآور فداکاری ها و تلاش های مجدّانه معلمان وارسته، بزرگ مردان ایمان و عمل، دولتمردان صادق، فرزندان خدمتگزار و گرانقدر انقلاب، شهیدان پاک نهاد و والامقام رجایی و باهنر است که تمام همت و تلاششان رفع مشکلات مردم، ایجاد آرامش در جامعه و نماد وحدت مردم و دولت بودند که در راه سرافرازی، پیشرفت و تعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی به دست منافقان کوردل به شهادت رسیدند.

در نظام جمهوری اسلامی فلسفه وجودی دولت ها خدمت رسانی به مردم است و کارمندان در توسعه و رشد کشور و تحقق شعار «اقتصاد مقاومتی؛ اقدام و عمل» نقش و جایگاه ویژه ای دارند. می بایست با بکارگیری ظرفیت و قابلیت های متنوع نیروهای نخبه و جوان، استفاده از اصل تجربه‌محوری، تخصص کارشناسان و اقتصادِ دانش بنیان؛ همچنین وجدان کاری، انضباط اجتماعی، سعی و تلاش شبانه‌روزی؛ شاهد افزایش خدمت رسانی هر چه بیشتر به یکایک مردم شریف ایران اسلامی، رشد و توسعه تولید، اشتغال، بهره‌وری و ارتقاء شاخص‌های عدالت اجتماعی باشیم تا در مقابل تهدیدهای دشمنان، آسیبی متوجه کشور نشود.

با تبریک و شادباش هفته دولت و روز کارمند و آرزوی موفقیت روزافزون دولتمردان در نیل به آرمان های والای انقلاب اسلامی، از تلاش و زحمات آحاد کارمندان خدوم و متعهد شهرچاف چمخاله  سپاسگزاری می کنم.

امیدوارم مدیریت شهری در شهرچاف چمخاله ضمن استفاده از استعداد ذخایر انسانی و طبیعی؛ به مسئله معیشتی کارمندان، کارگران ،بازنشستگان و از کارافتادگان هر چه بیشتر توجه کند و آسایش و آرامش فکری ایشان را در حد مقبول فراهم .مهران مهرابپور

 

 

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *