04:21

1401/11/18

پیام تبریک رئیس بهزیستی املش به مناسبت فرا رسیدن سال نو

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز در پیام سیما مهری آمده است:

فرا رسیدن سال نو و بهار پرطراوت که از نشانه های قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت و فرصتی نو برای تازه شدن و بازنگریستن بر چگونه زیستن و بهتر زیستن است . بهار طبیعت از راه می رسد و صحنه  جهان، آیینه نمای قدرت خداوندی می گردد.
با استعانت از درگاه حضرت احدیّت، آفریدگار جهان، فرا رسیدن خجسته ایام شکوهمند نوروز، بهاران ، که هنگامه ی تجلی رحمت و نعمت الهی بر بستر طیبعت است به ملت ایران، خانواده بزرگ بهزیستی خاصه همکاران پرتلاش و زحمت کش و خستگی ناپذیر بهزیستی و اورژانس اجتماعی ، مددکاران بخش دولتی و غیر دولتی ، مددجویان و توانخواهان عزیز ،خیرین نیکوکار و بزرگوار تبریک و شادباش میگویم .
امید است در سال پیش رو و در سالی که به نام “تولید، پشتیبانی ها ، مانع زدایی ها ” عنوان شده است با همراهی ،همفکری و همدلی همه عزیزان و خیرین گرانقدر تعالی اهداف و دستیابی به توفیقات عالیتر، فعالیتهای بهزیستی را فراهم نمایبم .
در پایان ، یک بار دیگر، ضمن تقدیر و سپاس از تلاش های خستگی ناپذیر یکایک همکاران شریف و زحمتکش ، فرارسیدن عید باستانی نوروز را تبریک عرض نموده و آرزومندم با اتکال به باریتعالی و بر سرسفره قرآن کریم، سالی آکنده از توفیق و سرافرازی و نیک نامی و تندرستی را در کنار خانواده محترمتان پیش رو داشته باشید.

انتهای پیام/

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *