07:05

1403/01/26

پیام تبریک بخشدار رانکوه به مناسبت روز معلم

بخشداررانکوه با صدور پیامی به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت استاد شهید آیت ا... مرتضی مطهری (ره) ، روز معلم را تبریک گفت.

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، در پیام علیرضا پندار آمده اشت: دوازدهم اردیبهشت ماه سالروز شهادت استاد مطهری و روز معلم فرصتی است که یاد آن فرزانه دوران و مقام شامخ معلمان فرهیخته ,به شایستگی گرامی داشته شود. اعتلای فرهنگ و اندیشه ایران اسلامی در گرو تلاش هدفمند معلمان و اساتیدی است که در ترویج دانش و بینش همانند استاد شهید اهتمام می ورزند و از همین روست که نام و جایگاه والای معلم در فرهنگ ما همواره با قداست و احترام همراه بوده است.

معلم، چراغ فروزنده سرزمین علم و فرهیختگی است که همواره دانش آموزان را به اخلاق حسنه، تلاش برای کسب تعلیم و تربیت تشویق می نمایند. بی‌شک پایه و اساس پیشرفت و توسعه هر کشور توجه به آموزش و پرورش و تربیت نسل آینده‌ساز جوان است.

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره استاد شهید مرتضی مطهری که سالروز شهادتش مزین به نام روز معلم گردیده، هفته بزرگداشت مقام معلم را به همه تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت به ویژه معلمان، اساتید و خانواده بزرگ فرهنگیان بخش رانکوه تبریک عرض می نمایم و از درگاه خداوند متعال توفیق هر چه بیشتر این عزیزان را مسئلت دارم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *