سرپرست فرمانداری و مدیریت آموزش وپرورش شهرستان رودسر با صدور پیام مشترکی فرارسیدن هفته شوراهای آموزش و پرورش را تبریک گفتند.   به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز در این پیام آمده است: بمناسبت هفته شورای آموزش وپرورش ۲۴لغایت ۳۰ دی ماه ۹۷ گرامی داشت هفته تشکیل شورای آموزش وپرورش فرصت بسیارمغتنمی است تا مراتب سپاس وقدردانی […]

سرپرست فرمانداری و مدیریت آموزش وپرورش شهرستان رودسر با صدور پیام مشترکی فرارسیدن هفته شوراهای آموزش و پرورش را تبریک گفتند.

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز در این پیام آمده است:

بمناسبت هفته شورای آموزش وپرورش ۲۴لغایت ۳۰ دی ماه ۹۷
گرامی داشت هفته تشکیل شورای آموزش وپرورش فرصت بسیارمغتنمی است تا مراتب سپاس وقدردانی خودمان را اززحمات و تلاش های بی وقفه و ارزنده تمامی فرهنگیان دلسوز و بصیر ومدیران سختکوش و توانمند شهرستان که در کمال اخلاص و ایثار در ، راستای تعلیم وتربیت نسلی اندیشمند ، عالم ، خلاق ، سختکوش ، مؤمن ، متعهدو لایتمدارتلاش می نمایند ، اعلام می نماییم .

بدون تردید این معلمان شریف و دلسوز هستند که در عرصه زندگی بشری جهان کنونی ، سرنوشت و سعادت ملت ها را رقم می زنند و با کوشش های خود پیشرفت وسرافرازی را بنیان می نهند .

امید واریم افتخارات این منطقه و نظام اسلامی با کوشش و مشارکت بی دریغ فرهنگیان گرانقدر و مدیران و مسئولین نظام تعلیم وتربیت و خیرین بزرگوارو اولیای گرامی در سال (( حمایت از کالای ایرانی )) شتاب بیشتری گیرد و جامعه ی فرهیخته ی دینی ، با بهره مندی از نعمت ولایت و رهبری ، راه نورانی خویش را دنبال نماید و ما هر ،روز شاهد درخشش ستاره های نو در آسمان علم واندیشه و رشد و پیشرفت همه جانبه کشور عزیزمان باشیم .
این هفته را به تمامی فرهنگیان گرانقدر ، خیرین ارجمند ، اولیای محترم ، دانش آموزان عزیز وبه اعضای پر تلاش شورای آموزش وپرورش شهرستان تبریک عرض نموده و موفقیت و سر بلندی همگان را از درگاه ایزد منان مسئلت داریم .