09:46

1402/09/17

پلیس آگاهی استان گیلان خبر داد کشف 185000 لیتر سوخت از نوع نفت گاز

13930205000389_PhotoA

پلیس آگاهی استان گیلان از کشف 185000 لیتر سوخت از نوع نفت گاز در شهرستان تالش خبر داد.

به گزارش جیرگوابر نیوز،رئیس پلیس آگاهی استان گیلان  از کشف  185000 لیتر سوخت از نوع نفت گاز در شهرستان تالش با همکاری شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی و اداره تعزیرات حکومتی استان گیلان خبر داد.

سرهنگ فلاح کریمی رئیس پلیس آگاهی استان گیلان در تشریح این خبر گفت: در پی خبری مبنی بر اینکه یک شرکت راهسازی واقع در شهرستان تالش بدون دریافت سهمیه سوخت دولتی (به مدت یکسال) به طور مستمر و بدون وقفه نسبت به فعالیت خودش ادامه داده و مقادیر زیادی سوخت خارج از شبکه در مخزن‌های مستقر در شرکت ذخیره کرده است.

وی افزود: با تشکیل اکیپ‌های ویژه و بررسی موضوع و تحقیقات جامع در این رابطه عوامل اداره مبارزه با قاچاق پلیس آگاهی استان در معیت نماینده حراست شرکت پخش فرآورده های نفتی استان ضمن هماهنگی با مسئول تعزیرات حکومتی و پلیس آگاهی شهرستان تالش به شرکت چولاب واقع در سه راه اسالم – دهستان خاله سرا اعزام گردید.

رئیس پلیس آگاهی استان گیلان تصریح کرد: با حضور شخصی به هویت معلوم که خود را مسئول حقوقی شرکت معرفی کرد از شرکت مذکور بازدید معمول شد که از چهار تانکر موجود مجموعاً مقدار 35000 هزار لیتر نفت گاز کشف گردید.

سرهنگ کریمی افزود: در ادامه بررسی‌ها مشخص شد شعبه دیگری نیز مربوط به همین شرکت در جایی دیگر مشغول فعالیت است که بعد از بازدید تعداد پنج مخزن سوخت مقدار 150000لیتر گازوئیل نفت گاز کشف شد.

وی ادامه داد: به جهت عدم ارائه مدرک از سوی شرکت بنا به دستور قاضی محترم تعزیرات، سوخت‌ها در محل توقیف شد و پرونده تحت رسیدگی قرار گرفت که نتیجه اقدامات متعاقباً اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *