فرمانده انتظامی رودسر از پلمپ ۱۱ واحد صنفی متخلف در یک ماه گذشته در این شهرستان خبر داد.   به گزارش رانکوه نیوز؛ سرهنگ ” بابک علیزاده “، با اعلام این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی رودسر در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با راه اندازی گشت‌های کنترلی، نظارت بر واحدهای صنفی این شهرستان […]

فرمانده انتظامی رودسر از پلمپ ۱۱ واحد صنفی متخلف در یک ماه گذشته در این شهرستان خبر داد.

 

به گزارش رانکوه نیوز؛ سرهنگ ” بابک علیزاده “، با اعلام این خبر گفت: ماموران پلیس امنیت عمومی رودسر در راستای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی با راه اندازی گشت‌های کنترلی، نظارت بر واحدهای صنفی این شهرستان را در دستور کار قرار دادند.

این مقام انتظامی با بیان اینکه ماموران پلیس در یک ماهه گذشته ۱۲۰ واحد صنفی را در شهرستان رودسر مورد بازدید قرار دادند افزود: در این بازدیدها ۱۱ واحد صنفی متخلف پلمپ شدند.

وی علت پلمپ این واحدهای صنفی را عدم رعایت ضوابط مربوط به اصناف اعلام کرد و بیان داشت: متخلفان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان رودسر در پایان با اشاره به تداوم این گونه اقدامات کنترلی و نظارتی پلیس، از شهروندان خواست، در صورت مشاهده هرگونه تخلف در اصناف، موضوع را سریعاً به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

منبع: پایگاه خبری پلیس