04:34

1403/04/24

رئیس کل دادگستری استان گیلان در محل حادثه آتش سوزی در بیمارستان قائم رشت:

پس از روشن شدن تمامی ابعاد پرونده و علت حادثه، با مسببین و اهمال کنندگان برخورد قاطع قانونی صورت می گیرد

رئیس کل دادگستری استان گیلان به همراه دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در محل حادثه آتش سوزی در بیمارستان قائم رشت حاضر شده و از آن بازدید نمود.

به گزارش رانکوه نیوز به نقل از روابط عمومی دادگستری گیلان، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان گیلان به همراه سید مهدی فلاح میری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان در محل حادثه آتش سوزی در بیمارستان قائم رشت حاضر شده و از آن بازدید نمود.

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رییس کل دادگستری استان گیلان با ابراز تاسف از حادثه تلخ آتش سوزی در بیمارستان قائم رشت، به خانواده های سوگوار تسلیت گفته و برای مجروحین این حادثه آرزوی صحت و سلامتی نمود.

وی درادامه افزود: در همان ساعات اولیه بروز حادثه، تیم قضایی از دادسرای عمومی و انقلاب مرکز استان به سرپرستی معاون دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان ، بازپرس و سایر همکاران مرتبط، در محل حضور پیدا کرده و علت حادثه در دست بررسی قرار گرفت.

رئیس شورای قضایی استان خاطر نشان کرد: پزشکی قانونی با آمادگی کامل ضمن تحویل اجساد فوت شدگان حادثه، علت فوت را بررسی و خدمات لازم به مصدومین را ارائه می نماید.

وی با بیان اینکه پس از وقوع حادثه، بیماران  به سرعت انتقال پیدا کردند گفت: از 143 بیمار بستری، 120 نفر به بیمارستان های دولتی منتقل شده و مابقی نیز توسط همراهان بیمار به سایر بیمارستان ها هدایت شدند.

این مقام ارشد قضایی تعداد فوت شدگان این آتش سوزی را تا این ساعت 8 نفر اعلام کرده و افزود: اکثریت  آنان از بیمارانی بودند که  وضعیت آنان وخیم و در بخش آی سی یو( طبقه همکف) بستری بودند و متاسفانه پس از انتقال از بخش آی سیو ، جان خود را از دست دادند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *