21:01

1403/01/26

پرسپولیس در باتلاق انزلی غرق شد+گزارش تصویری

تیم فوتبال ملوان انزلی در هفته چهارم لیگ برتر فوتبال ایران با نتیجه دو بر یک پرسپولیس تهران را شکست داد.

به گزارش سرویس ورزشی صبح رانکوه، دیدار هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال از ساعت 18 روز چهارشنبه بین دو تیم ملوان و پرسپولیس در ورزشگاه تختی انزلی آغاز شد که این دیدار در پایان نود دقیقه تلاش دوتیم با نتیجه 2 بر یک به سود میزبان خاتمه یافت.
در ابتدای این نیمه بازیکنان تیم ملوان از آشفتگی و به هم ریختگی خط دفاع پرسپولیس استفاده کردند و مهرداد اولادی موفق شد در دقیقه 6 بازی دروازه تیم سابقش را باز کند و ملوان را پیش بیندازد.
پرسپولیسی‌ها پس از باز شدن دروازه‌شان برای جبران این گل روی دروازه ملوان فشار آوردند تا اینکه رضا نوروزی در دقیقه 18 از روی نقطه پنالتی گل زد تا علاوه بر به ثمر رساندن اولین گل فصلش، کار را به تساوی بکشاند.
ملوانی‌ها که با شرایط آب‌وهوایی و زمین آشنایی بیشتری داشتند توانستند از امتیاز میزبانی خود به خوبی استفاده کنند و در دقیقه 43 توسط محسن یوسفی به گل دوم برسند.
محمد پنجعلی سرپرست تیم پرسپولیس نیز به وقت تلفی بازیکنان ملوان اعتراض کرد و اعتراضش را به کمک داور نخست این دیدار اعلام کرد.

گزارش تصویری

fotbal_malavan_perspolis (1) fotbal_malavan_perspolis (2) fotbal_malavan_perspolis (3) fotbal_malavan_perspolis (4) fotbal_malavan_perspolis (5) fotbal_malavan_perspolis (6) fotbal_malavan_perspolis (7) fotbal_malavan_perspolis (8) fotbal_malavan_perspolis (9) fotbal_malavan_perspolis (10) fotbal_malavan_perspolis (11) fotbal_malavan_perspolis (12) fotbal_malavan_perspolis (13) fotbal_malavan_perspolis (14) fotbal_malavan_perspolis (15) fotbal_malavan_perspolis (16) fotbal_malavan_perspolis (17)عکس از: سعید خرسندی

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *