جلسه کمیسیون پایش تصویری شهرستان املش به ریاست معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری املش برگزار شد .       به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، رحمت حیدری نژاد معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری املش در جلسه کمیسیون پایش تصویری استان که با حضور دستگاه های ذیربط برگزار گردید سخن می گفت […]

جلسه کمیسیون پایش تصویری شهرستان املش به ریاست معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری املش برگزار شد .

 

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز، رحمت حیدری نژاد معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری املش در جلسه کمیسیون پایش تصویری استان که با حضور دستگاه های ذیربط برگزار گردید سخن می گفت ، گفت : به لزوم استفاده از سیستم های پایش تصویری و دوربین های مدار بسته بمنظور کنترل مسائل ترافیکی و امنیتی تاکید کرد.

 

رحمت حیدری نژاد در ادامه افزود : پایش تصویری از زیر ساخت های توسعه محسوب می شود و امنیت در توسعه شهرها نقش مهم و اساسی را داراست .
وی در ادامه خاطرنشان کرد : اگر امنیت به هر دلیلی مختل شود مطمیناً در سایر حوزه با مشکل مواجه خواهیم شد .

 

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرمانداری املش با بیان اینکه طرح پایش در جهت یکپاچه سازی نظارت دستگاه های ذیربط در حوزه های حمل و نقل ، ترافیک و افزایش ضریب امنیتی ، انتظامی و اطلاعاتی در شهرستان است .

 

ایشان در پایان تصریح کرد : همه دستگاه های ذیربط شهرستان باید جهت راه اندازی سامانه مذکور با جدیت در میدان باشند و با هماهنگی هایی که بین ادارات شهرستان املش وجود دارد مطمیناً این طرح با موفقیت اجرایی خواهد شد .