20:21

1403/03/07

ولایت علوی در صورت وحدت مسلمین،زمینه ساز ولایت مهدوی خواهد بود

اختصاصی/ سید رضا علوی زمیدانی از کارگزاران روابط عمومی استان گیلان ضمن تبریک عید سعید غدیر خم،این واقعه را معرفی ولایت علوی بر مسلمین عالم دانست و گفت:پیامبر اسلام صلی ا… علیه واله والسلم در سال 10 هجری قمری به فرمان الهی، حضرت علی علیه السلام را در حضور 120 هزار نفر به جانشینی معرفی کرد تا سایه ولایت بر امت اسلام گسترانده شود و واسطه فیض بین خالق و مخلوق استمرار یابد.

 

علوی زمیدانی در گفتگو با خبرنگارصبح رانکوه  با اشاره به اینکه واقعه غدیر و وقایع پس از آن برای ما مسلمانان باید عبرت آموز باشد خاطرنشان کرد:هر جا که با ولایت حرکت کردیم به پیروزی رسیدیم و آنجایی که هوای نفس را بر قوه عاقله ترجیح دادیم و از ولایت فاصله گرفتیم، دچار سردرگمی شدیم.

وی پیروزی انقلاب اسلامی ایران را نمونه بارز تبعیت از ولایت دانست و افزود:امام راحل ره با الهام از فرامین الهی،سیره رسول ا… و پیام غدیر خم،انقلاب اسلامی را به پیروزی رسانیدند و حکومت جمهوری اسلامی را تشکیل دادند.

این فعال رسانه ای افزود: امروز پیام نظام جمهوری اسلامی که با هدف زمینه سازی ظهور منجی عالم بشریت حضرت مهدی عج تشکیل شده است، جمع شدن زیر چتر ولایت فقیه است و تفرق و انشقاق  بین مسلمین تهدیدی است که دشمنان اسلام و انقلاب اسلامی ایران نیز به دنبال بسط آن هستند.

سید رضا علوی زمیدانی به یکی دیگر از عوامل انشقاق و عدم وحدت اشاره کرد و افزود:سلایق سیاسی متفاوت که باعث رشد جامعه می شود نیز از جمله مواردی است که دشمنان انقلاب اسلامی بوسیله آن سعی در ایجاد اختلاف و جلوگیری از وحدت مسلمین دارند و اگر دلسوزان انقلاب اسلامی با هر نگرش سیاسی به آن حساس نباشند و در سایه ولایت فقیه حرکت نکنند به شادی دشمن خواهند افزود.

وی همچنین تبعیت از مقام معظم رهبری را عامل وحدت مردم و مسئولین کشورمان دانست و گفت:رهبران فکری جامعه با هر نگاه و سلیقه سیاسی که دارند از پیام غدیر خم که وحدت و جمع شدن زیر چتر ولایت است غافل نشوند و باعث انشقاق جامعه نباشند چرا که شقه شقه شدن مردم باعث شادی دشمن خواهد شد.

وی پیام غدیر خم را ولایت پذیری،وحدت مسلمین،دشمن شناسی،شناخت آرمان علوی و در امتداد آن آرمان مهدوی،فاصله نگرفتن از رهبر،خودشناسی،مبارزه با جهل،ناآگاهی و تحجر،داشتن بینش و…دانست

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *