ریئس رئیس اداره ورزش وجوانان املش گفت: ۴خانه ورزش د. شهرستان املش احداث شده است و یک خانه ورزش نیز در خردادماه در منطقه کجید به بهره برداری خواهد رسید.     به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز؛اسدالله عبدالله تابار در جلسه کارگروه اجتماعی با بیان اینکه سلامت روح روان مهمترین عامل در زندگی و جامعه است […]

ریئس رئیس اداره ورزش وجوانان املش گفت: ۴خانه ورزش د. شهرستان املش احداث شده است و یک خانه ورزش نیز در خردادماه در منطقه کجید به بهره برداری خواهد رسید.

 

 

به گزارش خبرنگار رانکوه نیوز؛اسدالله عبدالله تابار در جلسه کارگروه اجتماعی با بیان اینکه سلامت روح روان مهمترین عامل در زندگی و جامعه است افزود: تفریحات سالم و اوقات فراغت میتواند از آسیب های اجتماعی جلوگیری نماید.

وی افزود: اداره ورزش و جوانان املش سعی کرده است نشاط اجتماعی،همایش های خانوادگی،پیادروی خانوادگی-دومیدانی و جشنواره های بومی ومحلی را در اولویت قرار دهد.

تاباری درادامه یکی از مهترین شاخص های نشاط اجتماعی را همکاری همه ادارات در رابطه با پیک یکروزه عنوان کرد و افزود:این برنامه نوعی جشنواره عمومی خواهد بود که با حضور عموم مردم و مسوولین برگزار خواهد شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان املش در ادامه برنامه های اوقات فراغت تابستان را شامل؛برگزاری جشنواره بومی -محلی روستایی-همایش های خانوادگی-افتتاح خانه ورزش بیان کرد و افزود:۴خانه ورزش احداث شده است و یک خانه ورزش نیز در خردادماه در منطقه کجید به بهره برداری خواهد رسید.

تاباری خاطرنشان کرد:هرچه برنامه های نشاط اجتماعی و ورزشی بیشتر باشد کودکان را جذب نماییم و طبیعتا با انجام برنامه های ورزشی و نشاط اجتماعی آسیب های اجتماعی کاهش خواهد یافت.

وی در پایان ازمسابقات فوتبال ۴ رده سنی نونهالان،نوجوانان،جوانان و بزرگسالان در ماه مبارک رمضان خبرداد.